Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire aggodjak?

Figyelt kérdés

Kb 1 ève vagyunk együtt a baràtommal. Màr az elejétől fogva volt az a szokàsa, hogy ràcsap a fenekemre bünetèsből, trèfàból. Màr többször is kèrtem, hogy ne csinàlja mert nekem, nem esik jól nèha mèg fàj is. A legutóbb amikor talàlkoztunk akkor az egyik baràtnőmtől jöttem ès az ő busza előbb èrt be,előbb èrt hozzàm mint èn. Amikor beèrtünk levette az övèt ès ràm csapott. Nem erősen de èreztem. Azt szeretnèm kèrdezni, hogy ez elfajulhat-e? Ha egyszer összeköltöznènk, vagy összehàzasodnànk, akkor bàntana-e?

Előre is köszönöm a vèlemènyeket ès a tanàcsokat.



2016. szept. 27. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell össze bútoroznotok. Ez egy agresszív krapek. Igen erősen elfajulhat, ha már most ilyen. Jézusmária
2016. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát, én már azt sem értem, hogy ha kérted (többször is!), hogy fejezze be, akkor mégis mi a jó büdös szutykos francért nem fejezi be? Hogy lehet ekkora tapló, meg amúgyis, mióta sz..rik nagy ívből rád, a kéréseidre, az igényeidre? Basszus, ha a páromnak elmondanám, hogy valamiről szokjon le, mert fizikai fájdalmat okoz, nem győzne bocsánatot kérni, és biztosítani róla, h soha többet nem teszi. Erre az öves dologra meg nem tudok mit mondani, nem normális. A kérdésedre válaszolva persze, h elfajulhat, hiszen már most is ez történik. Éppen "fajul"...
2016. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Màr gondolkodok azon egy ideje, hogy mondjam meg neki, hogy nekem ez igy nem fogom menni, ès vagy befejezi vagy ennek a kapcsolatnak vège.


Amúgy lànyokat, hogy mèg nem vert meg..de fiúkkal màr volt egy-kèt durvàbb összezördülèse.

2016. szept. 27. 22:42
 4/17 A kérdező kommentje:
Amikor legutóbb megkèrdem, hogy ne csinàlja, azt felelte, hogy ne mondjam azt ez fàjt, mert csak 1 kicsit ütött. Ès az se volt neki kielègitő vàlasz, hogy szàmomra ez megalàzó is, nem csak fàj.
2016. szept. 27. 22:45
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy undorító féreg, nem férfi.
2016. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
"Ès az se volt neki kielègitő vàlasz, hogy szàmomra ez megalàzó is, nem csak fàj." - ez egy tapló. Az, hogy ő saját magához képest kisebbet ütött, és nem érti, hogy neked fáj, önmagában még megérthető. De az, hogy te elmondod, hogy márpedig de, fáj, és ő ezt nem hajlandó elfogadni, az már nem. ( Nálunk olyan volt, hogy "verekedtünk", de semmi durvulás, tényleg csak játék volt, csikizéssel meg minden, és véletlenül erősebben fogott le, stb. Miután leálltunk, elmondtam neki, h nincs tisztában az erejével, egy fele akkora nőhöz kevesebb izom kell ám... xD és megértette, ennek lassan 6 éve.) Na a lényeg, hogy én szépen, nyugodtan (!) elmondanám neki, hogy ha azt mondom, hogy fáj, akkor fáj. Ez nem vita tárgya, ez tény. Egyébként nem is értem, hogy jössz ahhoz, hogy eldöntsd, mit érzek. Fáj és kész, emészd meg. Kapsz rá x időt. Ha onnantól még egyszer erősebben, "büntetési szándékkal" (ez milyen gáz már basszus... - a szerk.) a fenekemre/bárová máshová csapsz, kézzel, övvel, bármivel, végeztem veled. Egyészt azért, mert nem tűröm az agressziót, de legfőképp azért, mert nincs szükségem egy olyan társra, aki sz..rik a kéréseimre, semmibe veszi őket, és lekicsinyli a - mellesleg általa okozott - problémáimat. Ez nálam nem fér össze a társ fogalmával, szóval ha szeretsz, szedd össze magad, kezdj el rám is figyelni magadon kívül, és sürgősen kezdd el komolyan venni, amit mondok neked, mert ha nem teszed, kibodoblak, mint macskát sz..rni. (Na jó, a végét finomíthatod, de sztem olyan jól passzol ide, le kellett írnom). Nahszóval, én valahogy így vázolnám a szitut.
2016. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat.

#6 vàlaszoló lehet, hogy hasonlóan próbàlom majd megirtad mint ahogy leirtad.

Amúgy a csikizès egy időben nàlunk is nagyon menő volt arról màr leszokott...meg ott is ő győzőtt mindig...nekem esèlyem sem volt őt csikizni mert lefogta kezem ès ràm ült...aztàn csodàlkozott ha vèletlen lerúgtam magamról vagy őt rúgtam meg.

2016. szept. 27. 23:32
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Azért a fenèkcsapkodás, meg a derékövvel való nem ugyanaz ugyhogy ez nem kérdés elfajulhat-e, hisz már ott tart a dolog.

Én biztos, hogy pofán vágtam volna, és azt mondtam volna ez is csak egy kicsike volt ugyse fáj.

2016. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

6-os szivembol szolt, ugyanigy jarnek el en is, mint o


Fogadd meg a tanacsat!!!

2016. szept. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Pofànvàgni??? Nekem nem szabad őt megütnöm, akkor úgyanott tartunk mert visszadja. Csikizèsselbis ez volt...neki szabad volt engem, nekem őt mèg a mai napig se lehet mert ő azt nem szereti..
2016. szept. 28. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!