Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haláleset után ilyen gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haláleset után ilyen gyorsan új kapcsolat? Lehet igazi a boldogság?

Figyelt kérdés

Előre mondom, hogy nem elítélni szeretném az illetőt, és nem is beleszólni az életébe, mert nagyon szurkolok neki, hogy minden jól alakuljon. Csak aggódom érte.


Szóval az egyik régi barátom felesége az év elején meghalt a szülés után komplikációkban. Huszonéves lány, egy éve voltak házasok, első baba. A barátom egyedül maradt a kisbabával, persze a nagyszülők besegítettek. Én ebben az időszakban külföldön voltam, másik földrészen és nem találkoztam vele, persze üzeneteket váltottunk, a felesége halála után természetesen nagyon kivolt, de a baba miatt összeszedte magát.


4 hónappal később már új kapcsolata volt, 2 hónappal később össze is költöztek, együtt nevelik most a babát. Azóta találkoztunk, látszólag boldogok.


Szerintetek tényleg lehet a házastárs halála után 4 hónappal újabb komoly kapcsolatba lépni? Vagy csak a baba miatt keresett gyorsan másik társat? Esetleg így akar felejteni?


Beszélgettem vele és boldognak tűnt, de valahogy mégis fura volt, valami más lett, persze gondolom egy ilyen tragédia megváltoztatja örökre az embert.


Szerintetek tényleg boldog ebben a kapcsolatban, vagy a másik lány csak "pótlék" és még lesznek bajok? Annyit hozzáteszek még, hogy az új párja külsőleg teljesen más, mint a felesége volt, semmiben nem hasonlít. A személyiségét nem tudom, vele még nem találkoztam.


2016. szept. 28. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb nőben erős az anyai ösztön. Hiszed vagy nem csajozni is jobban lehet, ha az ember, mondjuk náthás.

Persze ez egy kisarkított példa.

Most jobb lenne, ha a sarokban ülne és sírna?

2016. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy év. Meg kell élni nélküle a karácsonyt, a születésnapokat, a nyarat, stb...
2016. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehetnek boldogok, miért ne?

Nincs kizárva, hogy felejteni akar a másik nő mellett, vagy a baba miatt ismerkedik gyorsan: ez sem kizáró ok arra, hogy megtalálja azt, akivel hosszú évekig boldogan élhet.

2016. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet ennyibol megitelni. Es miert baj, ha a lany potlek? Segit neki tuljutni a tragedian, es egy baba nevelese amugyis osszehozza az embereket.

Szerintem orulj neki, hogy nem kesereg, hanem megprobal elni. Es csak maradj meg jo baratkent, ha esetleg kesobb szuksege lenne ra.

2016. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 évbe telt, mire barátnőm halála után egyáltalán párkapcsolatra tudtam újra gondolni.

De ez mindenkinél más. Miért ne érhette el pont ennek a nőnek a személyében őt a mindent elsöprő nagy szerelem?

2016. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem menne évekig, ebben biztos vagyok,dehát nem vagyunk egyformák.
2016. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reménykedj kérdező, hogy sosem tudod meg.
2016. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vannak akik ilyenkor keresnek valakit akivel felejteni tudnak. normális vagy sem, ha neki ez segít, akkor csinálja csak. inkább, minthogy szomorkodjon.
2016. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nekem is furcsa de elo pelda az aposom akinek 5 honapja halt meg a felesege rakban, 45 ev hazassag es mar "csajozik", persze a sajat korosztalyaban (70 eves):-)))


Mindezt ugy, h imadta a feleseget de egyszeruen benne van az h elni akar es o el tudja engedni s multat, ugyhogy nala most atjarohaz van, mindenfele vele egyidos nenik probalkoznsk nala, es o elvezi, kiegyensulyozott, jol erzi magat a boreben.


Nekem kicsit furi a dolog mert imadtam az anyosomat, szoval furcsa h most egy teljesen mas karakteru no a szekeben, de ez az elet rendje.


En keptelen lennek igy tullepni egy ilyen dolgon kene min 2 de inkabb 3 ev ahhoz h esetleg elkezdjek uj parkapcsolat utan nezni.

2016. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!