Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi/milyen egy párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi/milyen egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi egy párkapcsolat, milyen egy párkapcsolat?


Kezdem azt hinni, hogy a párom nem fogja fel, hogy milyen egy valódi párkapcsolat, amikor nem csak a boldogság van, hanem a kompromisszumok és a lemondás - persze csak kisebb mértékben - bizonyos dolgokról, alkalmazkodás a másikhoz.


Aztán arra gondoltam, hogy mi van, ha én vagyok teljesen eltévedve.


Szóval szerintetek milyen egy igazi párkapcsolat, minden jó és rossz dologgal együtt?



2016. szept. 27. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az az "igazi" párkapcsolat, ahol mindkét fél képes kölcsönösen alkalmazkodni a másikhoz és mindkét fél azt érzi, hogy többet, de legalább ugyanannyit (szeretetet, kedveskedést, figyelmet stb.) kap vissza a párjától, mint amennyit ő ad. Szeretik egymás és hagyják, hogy a másik is viszontszeresse őket.

22/L

2016. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!