Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy az emberek egyáltalán nem empatikusak, együttérzőek, és mért az a "menő", ha valakinek "nincsenek érzelmei", és mindenkit lenéz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez max olyan pasiknál/csajoknál tud igaz lenni, akik annyira jól néznek ki hogy elszálltak maguktól és csak magukkal a saját érdekeikkel foglalkoznak és ez miatt.
2010. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
rossz embereket ismersz. az én ismerőseim nagyrésze együttérző,és általában a pasik tettetik hogy nincsenek érzelmeik.ez valamilyen szinten érthető.
2010. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, hogyha valamelyik fiú érzelmesebb, mint a többi, az a fiúk körében gyenge és semmirekellő... hogy miért van az h a menőség a mai pasiknál elengethetetlen? Gondolom azért, mert így tudnak a lányok előtt bevágódni... így akarják magukra felhívni a figyelmet...

na persze vannak olyan lányok, akik ezeket utálják XD :P

2010. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A mai világban ez a menő. Ez a ,,gizda"... Közben mindegyiknek vannak érzelmei, vagyis legtöbbnek.

Az emberek több, mint háromnegyede azért viselkedik így, hogy a többi ember szemében ő legyen a menő srác / csaj.

De legalább még vannak kivételek. Még vannak...

2010. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még jó hogy én nem akarok menő lenni..
2010. ápr. 25. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Akiknek nincsenek érzelmei,azok a túlélés szempontjából a legdominánsabbak,azok a legerősebbek. MErt sosem éreznek szerelmet, önfeláldozást ezáltal,sem sajnálatot,sem irgalmat,sem felelősséget. Ezek a dolgok azok ugyanis amik a túlélésben,karrierben komoly hátráztató tényezők. Ez egy hasznos tulajdonság,de csak kizárólag azoknak való,akik ezt szeretik is,és szeretnek egyedül lenni. Bevallom én ilyen vagyok,és annyira nem zavar.Szociál lét szempontjából persze nem előnyős,mert társadalomellenes. de akkor is előny bizonyos értelemben.Erről a fogalomról ennyit. más fogalom a mindenkit lenéz,ez egy undorító dolog,messziről kerülendő tulajdonság. Empátia egy kelletlen érzelem, ugyanis meg kell nézni hogy az utóbbi 50 évben mire jutott ez a világ. Egy karrierista, rohanó,teljesítménykényszerrel telespékelt élet,a kémiai világ összes mocskával ahol annyi a beteg mint a patkányok kb. És egyre több termelődik,vannak akik ebből élnek.És ezer + 1 féle más gondja baja is lehet még az egyénnek, egyszó mint száz,nem jó az élet a mai világban, csak nagyon kevesen élvezik.Mindekinek megvan a maga sara, gondja,mégis ki a fenét érdekel még mások baja is? Minek még arra is időt pazarolni,ha saját gondjainkból is alig látunk kifelel. No empátia.
2010. okt. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!