Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi játszódik le az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódik le az ilyen emberek fejében?

Figyelt kérdés

Mikor egy csaj pl görkorizik, biciklizik, fut közúton és rádudálnak, integetnek, nagyon bámulnak? Most akkor mi is csajok ha látunk egy jó palit mondjuk neki, hogy de jó p1csád van és társai? Szerintem ez szégyen a férfiakra nézve, hogy ennyire a farkuk szerint cselekednek.

A férfiak szerint aki sportol az azért teszi, hogy dudáljanak neki, azért vesz fel olyan szerelést, hogy nézzék? Nyilván nem, ha egyszer olyanba kényelmes, akkor nyilván nem fogok bő farmerban sportolni.

Nem általánosítok.


Miért jó ez a férfiaknak?



2016. szept. 30. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Kint van a neved Tomboy...
2016. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem ízléstelen pedig jómagam is férfi vagyok. Egyszerű tahóság ez semmit több.
2016. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

No vagyok, en sem ertem a jelenseget, nem ertem minek dudalni, meg futtyogni de nem csinalok belole ugyet, hanem megyek tovabb mintha mi sem tortent volna,kivetel ezalol az epitkezes.


Ha egy epitkezes elott megyek el akkor is kezodik a futtyoges, meg a beszolasok de a multkor az osszes kiallt es "figyeld meg mosolyogni fog", "mar latom, kezd mosolyogni" (marmint en). Es nem akartam de kitort belolem a rohoges es nem birtam befejezni a mosolygast, annyira ciki volt.


A vegen mar ok is rohogtek, aztan meg kertek egy mosolyt, en mosoloyigtam es elkoszontem. Az esetek 99 szazalekaban kepes vagyok fa arccal reagalni bokokra meg futtyokre, de az epitkezes az mas, es barmelyik epitkezeseol van szo ugyanez a helyzet:-))


Mondanom sem kell, nagy ivben kerulom az epitkezeseket:-)))

2016. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is próbálok faarccal végigmenni. És igen, ismerős az építkezéses story :D tényleg így van :))
2016. szept. 30. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az a jó megoldás, amit itt valamelyik válaszoló írt - igaz, ő nem szándékosan csinálta.

Hiszti helyett kedvesen vissza kell mosolyogni, megköszönni, avagy ha bunkón szól be az illető, akkor frappáns megjegyzéssel visszavágni. Az ilyeneknél is el lehet ám érni, hogy észbe kapjanak.

Fogd fel bókként, és máris szebbé teszi a napod. Szerintem semmi gond nincs azzal, hogyha egy ilyen szituból tudsz mosolyogva távozni...

(Igen, nőként mondom ezt, igen, én is tapasztalok ilyet.)

2016. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Általánosítasz.:)


"A férfiak szerint aki sportol az azért teszi, hogy dudáljanak neki, azért vesz fel olyan szerelést, hogy nézzék?"


"Miért jó ez a férfiaknak?"


Ez mi, ha nem általánosítás?:) Biztos nem dobostorta.


Na, akkor térjünk a lényegre. Az építkezéseken azért füttyögnek a férfiak a nőkre, mert ez a felvételi eljárás része. Az interjú során képeket mutatnak a jelentkezőknek, és aki arra a képre, amelyiken egy nő van, nem kezd el füttyögni, meg beszólogatni, azt egyszerűen nem veszik fel. Ezt minden az építőiparban dolgozó HR-es tudja. Később természetesen a minőségbiztosítás jegyében ellenőrzik is, hogy a munkások teljesítik-e a kvótát. Amelyik rendszeresen nem ad reakciót az elhaladó nők keltette ingerre, az el is veszítheti az állását.


Ha pedig elveszíti az állását, akkor nem lesz mit enni adni a gyerekeinek, a gyerekeit elveszik, állami gondozásba kerülnek, ahol rengeteg traumatikus élmény éri őket, amelynek hatására később felnőttként nem tudnak majd boldog életet élni.


Hát ezt akarod?


Ne légy szörnyeteg!


Erre gondolj, amikor integetnek a melósok két légkalapács szeánsz között.


Nem általánosítok.


Ja és jó a p1csád és a társai is.

2016. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a prolik szokása, Kérdező. Utcán dudálgatni, beszólogatni, füttykoncertet adni kimondottan a legalja pronyók szoktak.
2016. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!