Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jelent hátrányt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelent hátrányt, ha egy pasinak kissé kiugró szemöldökcsontja van?

Figyelt kérdés

Mellékelek egy képet, hogy érthető legyen, miről van szó, bár nekem azért ennyire nem áll ki:


[link]


Mennyire zavarja ez a nőket? Mindig kicsit úgy éreztem, hogy ettől olyan ősember-formája van az arcomnak. :(



2016. okt. 1. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Szemöldökcsont. LOL.
2016. okt. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Növeszd meg a hajad derékig festesd be élénk szőkére és mehetsz ssj3 gokunak és minden csaj a tiéd lesz a környéken
2016. okt. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit osemberes igen. Nem jon be.
2016. okt. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el mondjuk gyurni es mma-zni. Az edzomnek is ilyen a szemoldokcsontja es illik az osszkepbe. Jol all neki a stilusahoz.

N

2016. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyorsan fésüld előre a hajad és kicsit túrd felfelé, hogy kompenzálja, mert ez tényleg nem túl kellemes vonás.


Egyébként szerintem nem lehet ilyen súlyos a te arcodon is. Tölts fel képet.

2016. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt osztályfőnökömnek volt hasonló, mi meg is állapítottuk róla, hogy olyan ősemberes, de ezzel együtt az összes lány szerelmes volt belé kicsit. Van, akinek nagyon jól áll, és azért valljuk be, minden nő egy kicsit biológiai ösztönlény és vonzódik a tesztorterontúltengést sugalló tényezőkhöz.
2016. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Első: arcus superciliaris, csak hogy boldog legyél, de szerintem így is mindenki értette, és ez volt a cél.


Köszi a válaszokat!


Én is gondoltam arra, hogy adott esetben ez még egy férfiassági jellemző is lehet, ha mondjuk valaki kigyúrt mellé.

A problémám valahol pont abból fakad, hogy én egyébként diplomásként, szellemi munkakörben dolgozom, és egyébként is amolyan finomabb lelkű ember vagyok, aki ismer, nyilván nem is gondol rosszat rólam csak az arcformám miatt, de új társaságban lehet, hogy ez nehézséget jelent abban, hogy elsőre is jó benyomást tegyek.

Persze az enyém tényleg nem annyira látványos, mint a képen a rögbis fickóé, a enyém szemből nem is igazán látszik, csak ha oldalról néz rám valaki.

2016. okt. 1. 11:33
 8/9 CleinX válasza:
Nekem is kiugrik, de nekem nagyon tetszik mert jol all :D
2019. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 CleinX válasza:
es csak nagyonminimalisan ugrik ki
2019. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!