Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik távkapcsolatba kényszerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik távkapcsolatba kényszerültek hogyan tudják elviselni?

Figyelt kérdés
Sajnos el kellett költöznöm otthonról, a barátom pedig nagyon messze van így tőlem, és borzasztóan hiányzik. (Nagyon ragaszkodós vagyok és ő is).Érzem hogy folyamatosan leépülök, mit tudnék tenni?
2016. okt. 1. 04:33
 1/2 anonim ***** válasza:

mi már az elejétől távkpacsiban vagyunk 3 és fél év óta 200 km-s táv. jövő év elején fog a városomba költözni.


próbáld meg lefoglalni magad (pl. olvasás, takarítás, tanulás, hobbi, sport, önfejlesztés), és nem emészteni magad a fájdalom miatt.

a lényeg, ha tényleg szeretitek egymást, akkor ki tudtok tartani egymás mellett ilyen táv mellett is, de ezért ugyanúgy tenni kell, mint, ha nem lennétek távkapcsiban.

találkozzatok, amikor tudtok, köztes időkben pedig skype-oljatok sokat.

nélküle is boldognak kell lenned, mert ha nem akkor leginkább társfüggőségben szenvedsz, ergó, ha ő nincs, akkor nem tudsz boldog lenni, nincs életed..stb, mert akkor tőle függsz.

próbáld meg a fájdalmaidat ész keretek között megélni, ne emésszen fel!

attól, hogy távol van, még szeret, és mikor tudtok, találkoztok. :)


az elején tudom nehéz, egy idő után csökkenni fog a fájdalom, hidd el, hagyj időt magadnak! átéltem, tudom hogy miről beszélek!


sok sikert és kitartást! :)

2016. okt. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek elsővel, mi két éve élünk távkapcsolatban, hasonlóan 200 km a távolság, és lekötjük magunkat munkával és tanulással. Rossz, nem kellemes, de egyáltalán nem kibírhatatlan, koncentrálunk másra. Nem szabad ilyen mértékben függeni a másiktól szerintem.
2016. okt. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!