Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik a barátom kézzel- lábbal a hajvágás és festés ellen?

Figyelt kérdés

Hátközépig érő barna hajam van, egytucat.

Szeretném levágatni fül alá érőre, vagy befestetni, hogy ne olyan legyen, mint a többi húszmillió lánynak, de a barátom ellenkezik és azt mondja, hogy nagyon kiakadna.

Miért a sima tucathaj a jó? Mi a baj a különlegessel?


2016. okt. 1. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom, hogy így tetszel neki, ahogy vagy.:)

A hajfestést jól gondold meg, 16 éven át feketére festettem, ma meg tízezreket költök arra, hogy ne látszódjon annyira a hajritkulásom, illetve próbálom visszafordítani a folyamatot.

De ha te nagyon más frizurát szeretnél, akkor csináltasd meg bátran, ha szeret, el fogja fogadni.

2016. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert tetszik neki a hosszú hajad. Pont. Ennél kimerítőbb választ nem nagyon lehet erre mondani.
2016. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A felhasználó ***** válasza:
60%

Mert nem akarja hogy valami ilyesmi történjen:

[link]

2016. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

Én, tegnap írtam egy válaszban, párom levágatta és ott is hagytam egy fél évig, még valami nő formája nem lett:)

Nekem, a nőiesség jelképe a hosszú haj. Rövid hajú nő, olyan, mintha pasival kéne ágyba bújnom.

2016. okt. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Titusztitusz ***** válasza:
12%
Gondolom azért tiltakozik,mivel egy NŐ férfiasan rövidre vágott hajjal,nem túl nőies látvány...EZ VITATHATATLAN TÉNY...(A feministák meg menjenek a...Na oda...)Van nők esetében egy aranyszabály:Lehet hosszabb-rövidebb hajuk tetszés szerint,de azért csak bizonyos határok között...Hosszúság tekintetében MAX.DERÉKIG ildomos érnie a haj hosszának,rövidség tekintetében pedig annyi legyen a legrövidebb haj,amennyit MÉG BE LEHET CSURIZNI A TARKÓN...Ennyi a lényeg...
2016. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
50%

A hajfestéssel vigyázz! Sajnos a feltűnő színek és az erős színek (platina szőke, fekete, vörös) mind tönkre vágják a hajat, ha amúgy is rossz a hajad szerkezete akkor meg gyorsan is. Barátnőm is a barna haját szőkére festette és most csomókban hullik neki.

A festést bízd szakértőre! És időnként hagyd szegény hajad pihenni.


De szerintem hozd ki magadból a maximumot, úgy hogy figyelembe veszed az adottságait. A barna haj is lehet nagyon izgalmas, pl ombre festéssel. És akkor nem az egész hajad vágod taccsra. Vagy melírcsíkokkal.


Bennem egyedül a haj szép. Nem azért mert valami exra jó színe van, hanem szép egészséges, hosszú és csillogó. És ez emeli ki a tömegből. (Hiába tucatszínű)

2016. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%
Szexuálpszichológia előadásokon hallgattam meg párszor, hogy a hosszú haj a nőiség egyik jele, vonzó és szexi, szóval a rövidre vágással (amivel egyébként nem lennél különleges, mert nagyon sok nőt látni az utcán, akinek füléig érő haja van, jellemzően 50+ korosztályban) csak a magad vonzerejét csökkentenéd. A festés meg lehet, hogy nem zavarná hosszú távon, de azért a nagyon extrém színekkel vigyázni kell- nem csak, hogy tönkre tudja tenni a hajat, hanem előfordulhat, hogy miután megmosod 3x, már nagyon nem úgy néz ki, mint amikor kiléptél a fodrásztól, és te is csalódsz benne (vörösre festem, elég hamar kifakul, sokáig tartott, amíg megtaláltam azt a színárnyalatot, ami sok mosás után is még normálisan néz ki a fejemen és nem sárga vagy répaszínű).
2016. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

A hajfestést tényleg ne!

Nem éri meg. Hidd el nekem!

Ha visszafordíthatnám az időt sose festeném be!

Több mint a fele kihullott! :(

Még mindig hullik. Félek,hogy kopasz leszek.

A festékkel óvatosan. Én se gondoltam,hogy ez megtörténhet pont VELEM.

2016. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Én más irányból közelítem meg a dolgot: a barátod megismert valamilyennek és így szeretett beléd. Vannak emberek, akik nagyon nehezen tudják elviselni a változásokat, azért tudom, mert én is ilyen vagyok.

A párom (férfi) megváltoztatta a frizuráját, és valahányszor ránézek, mindig az a benyomásom, hogy én nem ismerem őt, nem ugyanaz az ember, akibe beleszerettem.

Nagyon össze tud zavarni egy ilyen változás egy olyan embert, akinek az agya a részletekre van ráállva.

Ha a barátod is ilyen agyberendezkedésű, akkor egy ilyen drasztikus változás azt fogja eredményezni, hogy nem fogja tudni hová tenni az agyában, hogy ismerős vagy számára és mégis idegen.

2016. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Az én párom sem örülne ha levágatnám. Tudom, hogy a hosszú hajat szereti, nekem sincs vele bajom, ezért nem vágatom le. Viszont színeztetem. A festés tényleg nem túl jó, de ha mást nem, hát színeztesd be!
2016. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!