Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan reagálnál ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan reagálnál ha a barátod azt mondaná neked hogy otthon van, közben egy képen jelölnék meg fb-n amin egy buliban van. Majd este óta nem venné fel a telefont neked. Mit reagálnál?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Megkérdezném, hogy miért kell hazudni. Valószinüleg én sem venném fel többet neki a telefont, nem lehet valami komoly kapcsolat...
2016. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezt csúnyán bebukta....
2016. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Az a kérdés miért nem mondható ez el. Azért mert cirkusz lenne belőle, hogy egyedül akar bulizni és inkább kamuzik. Vagy azért, mert csajozni akar :D
2016. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
a hazudozás már rég elkezdődött, csak a "rózsaszín köd" miatt képtelen voltál ezt észrevenni, bocsi
2016. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Attól a perctől kezdve exemnek hívnám.
2016. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Írnék neki egy üzenetet, hogy akkor jó bulizást, és ezentúl ne keressen, majd lezártnak tekinteném a kapcsolatot.


Hazudik, ez az egyik. Ráadásul ez nem is kis dolog, nekem simán megmondhatja, hogy a barátaival szeretne menni szórakozni, nem vagyok az a fajta, aki ezen kiakadna. Tehát csak az az oka lehet rá, hogy hazudjon, ha hülyének néz és csajozni megy. Amire azt mondom, hogy oké, csinálja, de nem leszek palimadár én sem, szóval nem érdekel a dolog tovább.


Mondjuk, azért mindezek előtt megbizonyosodnék róla, hogy nem egy korábbi buliról töltöttek fel pont most egy képet, mert azért az is előforduló jelenség, hogy nem rögtön akkor, hanem mondjuk két napra rá raknak fel képeket.

2016. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Mivel őszinte kapcsolatunk van, és kifejezetten nem vagyok hárpia, ezért másnap megkérdezném, hogy hogy telt az estéje és ha erre azt mondaná, hogy otthon volt, akkor megkérdezném miért hazudik?!


Nálunk nem egyszer volt olyan, hogy a srácok beállítottak hozzá (koli) este 10kor, hogy nincs-e kedve elmenni valahova? Ugyanígy, mikor már együtt éltünk, felhívták este, hogy nem megy-e el velük?

Persze ment, ha volt kedve és nem romantikázást terveztünk az estére.


Tehát önmagában az este miatt nem lennék kiakadva, hiszen simán lehet, hogy hirtelen ötlet volt a buli. A telefont meg persze, hogy nem veszi fel, mert nem azzal van elfoglalva.


Ha viszont reggel is azt mondja, hogy otthon volt egész este, tehát hazudik, akkor megkérdezném miért teszi.


A párom exe amúgy eltiltós fajta volt és a barátok már odaáig mentek, hogy nem piszkálták miatta, hanem falaztak neki. Eljárt a bulikba, közben pedig nagyon figyeltek rá, hogy ne legyen rajta egy képen se, mert akkor otthon hatalmas patáliát csap a csaj. (még együtt sem éltek..mondjuk összeköltözésig nyilván nem jutott el azzal a hisztis qrvával)

2016. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, ismeretlenül is imádlak! :D

Kedves Kérdező, példát vehetsz az előttem válaszoló csajsziról ;)

2016. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!