Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam a barátnőmnek, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátnőmnek, mikor még nem voltunk együtt, azonban időközben összejöttünk, és félek, hogy kiderül? (Csak apróság)

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy mikor megismertük egymást a nyaralás volt a téma,és azt mondtam,hogy a barátaimmal megyek nyaralni,de közben a szüleimmel voltam. Nagyon cikinek tartottam,hogy 19 évesen a szüleimmel járok nyaralni,és inkább azt mondtam,hogy a barátaimmal megyek. Most összejöttunk,a szüleink kezdenek jóba lenni,és nagyon fosok,hogy kiderül,muter elkezd mesélni az anyjának,vagy mikor nálam van a lány,muter elkezd neki nyaralós képeket mutogatni. Fatális hülyeség volt kamuzni. De mit tehetnék?
2016. okt. 1. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

A béna megoldás:

Megkéred szüleidet, hogy tartsák a titkot, bár akkor őket sérted meg.

Az egyenes megoldás:

Elmondod barátnődnek, esetleg árnyalod bár az már kevésbé egyenes, hogy úgy alakult, hogy szüleiddel kellett menned.

A YOLO:

Hagyod az eseményeket maguktól pörögni, de sok jót ne várj, ha elkezdik feszegetni a témát.

2016. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,talán muterral meg tudnám beszélni,fater sosincs itthon. Az ő muterja nagyon tulbuzgo es faggat mindenkit. Messze lakunk,szóval ritkán jön ide a lány. Szerencsére eddig muterék is 1x beszéltek eddig. Még nem régóta vagyunk együtt,és félek,hogy rosszul venné.
2016. okt. 1. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként az, hogy szülőkkel és és barátokkal is mész, miért zárja ki egymást? Barátokkal nem jött össze, kész, mentél helyette szülőkkel, ha dráma. Amúgy 22 éves vagyok és nagyszülőkkel is simán elmegyek nyaralni és haverokkal is. Jó az.
2016. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Mond azt, hogy a szüleiddel mentél és jött még pár haverod is, szüleid is meséljék ezt (persze csak ha szóba kerülne esetleg)
2016. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
#4-es : és kerüljön bele egy spirálba, aminek az lesz a vége, hogy belekeveredik az egészbe, aztán szétmennek a lánnyal :D
2016. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De már mondtam neki,hogy a szüleim máshol voltak. Szólok muternak,hogy ne mutogasson képeket,ne hozza fel a témát,ha kérdezgetnek meg mondja azt hogy külön voltunk és kész.
2016. okt. 1. 15:31
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Sose fogom megérteni miért lenne gáz a szülőkkel nyaralni. Az ilyen emberek szégyenlik a családjukat valami miatt?

Egyébként a legnagyobb marhaság amit csinálni lehet, hogy a hazugságokat újabb hazugsággal próbálod leplezni. Előbb utóbb úgyis borul a bili.

2016. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát több ilyet nem csinálok az tuti. Jólenne ha nem derülne ki ez. :( előbb utóbb csak elfelejtjük.
2016. okt. 1. 16:01
 9/11 Bence_ ***** válasza:
45%

Így vetítesz egy képet magadról. Csaj akkor fog joggal kiborulni amikor ez kiderül.

Szégyelled saját magad és ezt még tetőződ avval, hogy a szüleidet is hazugságba kevered. Vállald magad, ha neki jó az a fiú aki a szüleivel nyaral akkor :) ha nem akkor így is úgy is vége lesz mert vagy ő deríti ki, hogy más vagy, vagy te fáradsz bele a szerepbe.

2016. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
És mi van akkor, ha a családdal meg a "haverokkal" is voltál nyaralni tegyük fel? Felesleges volt tényleg füllenteni. L
2016. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!