Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párválasztáskor megnézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztáskor megnézitek a másik anyagi helyzetét, vagyonát? ( van-e autója, háza, mi a foglalkozása )

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
A legkisebb mértékben sem érdekel. Ez csak a nőket érdekli. AMelyik azt mondja, hogy nem, az hazudik.
2016. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

Nem azt tesz emberré milyen házad, autód van, vagy mennyi van a bankszámládon.

2016. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Ha nálam lényegesen tehetősebb, akkor pattintva az illető nőszemély. Elkerülendő, az én képembe ne hánytorgasson fel a későbbiekben semmit se. 33/F
2016. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Viszont az többször is előfordult, hogy kérdés nélkül mondta az illető hogy mije van. Ilyenkor meg már gyanakodni is kezdek, hogy a palival nagy baj van, mert ezek szerint mással nem tud előrukkolni és lenyűgözni, csak a vagyonával.
2016. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
nem, csak legyen tiszta ahol él és ne legyen sátor, mint ahogy a romák élnek :D
2016. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
megnézem, de nem az a döntő szempont.
2016. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7%
Nem, mivel én férfi vagyok, ezt csak a nők nézik
2016. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%

Ezt csak a nők nézik.


17/L

2016. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Azt igen, hogy dolgozik-e, vagy ha nem akkor epp miert nem. Lehetoleg munkaja legyen :) Mindenesetre volt ket exem is aki epp semmit nem dolgozott puszta lustasagbol, mikor osszejottunk :D De akkoriban meg en is otthon laktam. Mar alberletben lakom, nem art, ha van munkaja a masiknak, es valamennyi penze, kulonben nehezen vennenk reszt akarmilyen kozos programon, ha netalan ossze akarunk koltozni, akkor se en akarok mindent fizetni :D A sajat lakas es auto nem fontos.
2016. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2016. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!