Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok. Ti a párválasztáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ti a párválasztáskor a másik félben, mit tartotok előnyös tulajdonságnak?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne ami csak eszetekbe jut.
2012. máj. 13. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

egy bizonyos magasság,külsőre összhang,átlagos-arányos testalkat(beleszámít az öltözködési stílus-de én úgy általában nagyon ritkán látok olyan férfit,akinek az öltözködésére azt mondanám,hogy rendben van!)

belsőre:hozzám hasonló,azonos érdeklődés,érdekek,gondolkodásmód,ízlés,humor,kedvesség,tudjon bókolni,kedveskedni...a

2012. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Veronika O.O válasza:
Nekem a humoros kedves fiuk jönnek be de például nagyon jó ha eltudsz beszélgetni a sráccal filmről zenéről stb. nekem is számít a külső én az oldalt felnyírt tarajos csávókra bukom mint Neymar Santos :)
2012. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem egy fiúnál előnyös,ha vicces,kedves,okos,megértő,de a legfontosabb ha hűséges!

Külsőre nekem a magas,fekete hajú,barna szemű fiúk jönnek be.

2012. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!