Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog a páromtól?

Figyelt kérdés

Nem akar találkozni, mert nincsen pénze és emiatt nincs kedve semmihez. Egy hete nincs munkája. A héten egyszer átmentem hozzá, mivel, hogy nincs pénze benzinre. De semmihez se volt kedve csak otthon dögleni, persze szex volt. Hétvégén megint csak nem jön, mert nincs kedve semmihez. Mondtam neki, hogy egyszer én is tudok fizetni, kifizetem a benzint, vagy átmegyek hozzá, de épp a haverjai nála vannak. Ez valamiféle depresszió féle lehet nála vagy egyszerűen nem normális? Egész héten semmit se csinál, hétvégén nem találkozunk. Segítséget nem fogadja el tőlem, én meg hetekig nem fogok várni, amíg ő munkát talál. Mert neki nincs kedve semmihez, nekem meg várni kéne rá... Amúgy munkát is ajánlottam neki, de az nem tetszik neki....

Amúgy 3 hónapja vagyunk együtt, én vagyok a nő 29, ő 28.

Másik lehetőség, hogy egész egyszerűen rám unt.



2016. okt. 1. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
"Még csak" egy hete nincs munkája, de már most nincs annyi pénze, hogy tankoljon egy kicsit a kocsiba??
2016. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hazudik
2016. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolom spórol, mert így kimarad legalább egy heti fizetése. De lehet, hogy hazudik.
2016. okt. 1. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
légy türelmes hozzá, én fél évig csináltam ezt, akármilyen pózban szoptam le magam sehova nem kellettem, aztán csak összejött mikor már nem kerestem a melót
2016. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!