Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális dolog, ha nem akarok kapcsolatot olyan férfival akinek nincs autója?

Figyelt kérdés
Barátnőm próbál mindig összehozni pasikkal, de ha ezt mondom neki, hogy én olyat nem akarok aki gyalog jön a randira, akkor kiakad hogy miért ez számít. Pedig én nem tudok úgy elképzelni egy kapcsolatot, hogyha el akarunk ugrani egy hétvégére valamerre, akkor majd buszozzak meg vonatozzak. Soha nem használtam tömegközlekedést szinte, irtózom attól a kosztól, tömegtől, meg a rugalmatlanságtól hogy nem mehetek azonnal oda ahova akarok. Gyalogolni sem fogok az esőben, bevásárlást sem fogom haza cipelni. És tulajdonképpen minden közös programhoz szükséges az autó egy párkapcsolatban. És ha egyszer lesz gyerekem, őt sem fogom ennek kitenni hogy a koszos buszon szedjen össze betegségeket. Nem Pesten lakom, itt teljesen kihasználható az autó adta lehetőség, sőt fontos is, pl ausztriába átjárni. Nem hinném hogy ez olyan nagy elvárás lenne, főleg hogy 30 körüliekkel ismerkedek. Persze aki nem akar valamilyen okból, azt is megértem, csak akkor nem illünk össze. Szó nincs arról, hogy luxust várnék el, jó a 20 éves kocsi is ha elvisz oda ahová megyünk. Mielőtt jönnének a bele akarom tenni a fenekem a jóba válaszok, nekem is van saját autóm, eljárok vele dolgozni, vásárolni, bármit elintézni stb. De azt nem tudnám elképzelni, hogy 25 éves nő létemre, én furikáztassak egy 30 feletti férfit, hogy esténként haza vigyem a randi után, vagy én vezessek le egy többszáz km-es utat ha nyaralni megyünk. Egyszerűen vannak alapvető férfi és női szerepek.
2016. okt. 1. 15:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Saját tapasztalatból mondom, hogy minden további nélkül lehet tartós boldog párkapcsolatban élni kocsi nélkül, így az érveiddel nem értek egyet. Persze egy kocsi sok esetben valóban extra kényelmet nyújt. Ezt szerintem senki nem vitatja.


Ahhoz viszont minden jogod megvan, hogy te olyan férfiakkal randizz csak, akiknek van kocsija. Mindenkinek vannak mindenféle elvárásai egy párkapcsolattal és a másik féllel szemben. Neked ez az egyik. Akinek nem tetszik vagy máshogy gondolkozik erről a kérdésről, az majd nem randizik veled.

2016. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
7%
Szerinte teljesen normális elvárás, pláne ebben a korosztályban, de egy kocsit még a 20-on éves korosztálytól is simán el lehet várni.
2016. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Hát én pont úgy szoktam kiszűrni az aranyásókat, hogy tömegközlekedve megyek randira. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a családi autónk már majdnem hogy luxus autó szinten van, de nem akarom, hogy azért legyek szimpatikus egy lánynak, mert apumnak van pénze egy ilyen autóra. Amúgy elvárhatod, de ha ez ilyen hangsúlyos dolog, az már rég rossz.
2016. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Magánügy. Én nem szeretem az autózást, pont attól érzem úgy, hogy "nem mehetek azonnal oda, ahova akarok". Dugóban araszolás, parkolóhelyvadászat. Számomra a tömegközlekedés gyorsabb, és egy párkapcsolatomban sem volt probléma, hogy nem autózott egyikünk sem. De ha neked ez fontos, a te dolgod.
2016. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki úgy korlátolja be magát, ahogy akarja. Mondom ezt úgy, hogy van kocsim. Igaz ami igaz Budapesten lakom és itt sosem érdekelt egy lányt sem, hogy van e vagy sem.


Persze értelek, hogy ez kényelmi szempontból fontos, bár nem tudom ,milyen vidéken lakni, de gondolom ott tényleg elég lényeges pont az autó, de attól még megeshet , hogy pont egy olyan pasiba szeretsz bele, akinek nincsen, vagy mivel hogy nincs neki, ezért esélyt sem adsz neki, holott lehet hogy kiváló kapcsolat lehetne köztetek, és talán idővel kocsit is szerezne a kedvedért.

2016. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Neked egyébként van autód?
2016. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Gyenge trollkodas. Akarki vezetheti az autodat, lehet jogsija van pl a masiknak, akkor maris nem neked kell vezetni, ha lusta vagy hozza.
2016. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%

Kényelmi szempont, egyértelműen lazább eljutni A-ból B-be, én nem ítéllek el, sőt azt mondom, valahol igazad van.

Például bevásárlásnál határozottan érzem, mennyivel könnyebb, mint anélkül.Nekem élettársam mindenhová kocsival megy, pedig járhatna dolgozni busszal, fizetik a bérlelét, míg a benzint nem, de inkább "ráfizet", semmint buszozzon.Múltkor szervízbe volt a kocsija, mit ne mondjak, minden baja volt.

Szóval szerintem nincs gond ezzel, mondom ezt nőként, majd egy tízessel idősebben, mint te.

2016. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Kenzo Tenma ***** válasza:
88%
Miért ne vihetnéd te autóval? Amúgy meg, ha többszáz kilométert kell vezetni ő is vezetheti a te autódat.
2016. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Ha van kocsid, miért kellene cipelned a bevásárlást? A tiéd túl jó a tejnek meg a krumplinak?

Azt ne mond, hogy 2 külön autóval mennétek későbbiekben a sokadik randitokra. A tiedet miért nem vezethetné a pasi?

Ez a 21. század, igaz, hogy vannak férfi-női szerepek, de alkalmazkodni kell.


Mi is vidéken éltünk párommal. Biciklivel járt. Súlyos km-eket tekert le munkába és vissza. Én buszoztam.

Össze kölzözésünk után 4 évvel vett nekem egy autót. Addig 25-30kg-okat cipeltem haza busszal, bevésárlás címszó alatt. Egy évvel később lerakta a jogsit és magának is vett egy kocsit. Addig én furikáztam mindenhova. Volt, hogy 800km-t vezettem le egy üleppel. Sosem éreztem, hpgy szívességet tennék ezzel.

Immár 2 autónk van. Senki nem gondolta volna anno, hogy az a csóró fütyi meg én ideáig eljutunk.


A te dolgod, hogy milyen igényeid vannak. De ez szerintem hülyeség. Ha van kocsija, elkezdtek járni, de aztán megszorul és el kell adnia. Akkor mi lesz? Szakítasz vele?

2016. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!