Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha többet érzek de tudom ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többet érzek de tudom ki fog használni?

Figyelt kérdés

Ha tudom úgy is csak kihasználna de én vonzódom hozzá és többet akarok, hagyjam mert csak koppani fogok vagy vágjak bele egyszer élünk?

Esetleg lehet nem is alakakulna rosszul?

21L



2016. okt. 2. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

1. honnan tudod, hogy csak ki akar használni?

2. ha tudod, hogy ki akar használni, akkor légy eszednél, és ne csinálj magadból h..lyét

3. ha tudod, hogy ő ilyen, minek táplálsz egyáltalán érzelmeket egy ilyen alak felé???

2016. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Ezt neked kell tudnod. Itt hiába kérdezel ilyet, senki nem fogja tudni jobban megmondani, hogy mi a jó neked,csak te magad.
2016. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Kihasznál? Ha arra gondolsz, hogy csak szex lesz, az valami kétszemélyes dolog, nem?

Ha nem nagyon suttyó, akkor az örömökben is.

2016. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Ezt szerintem is csak te tudod...
2016. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nagy csalódások elé nézel ha hagyod magad kihasználni. Menj az érzseid után én nem tettem azt éreztem h csak az kell neki,persze bennem volt ( a szivem mélyén, h igen, biztosan szeret azért)..

aztán együtt voltunk,majd dobott..

25l

2016. okt. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le a pasival, inkább próbálj vele beszélgetni, barátkozni, már ha vevő rá. Mert így előfordulhat, hogy megszereti a személyiségedet is, és többet akar majd mégis csak.
2016. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!