Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kérdeztem róla...

Megismertem

2 hónapja valakit a munkám által. Tetszettem neki.

Talalkoztunk munkán kívül, még akkor is kedvelt... aztán kimaradt 3 hét, de közben írtunk, keresett... megint talalkoztunk, aztán azóta nem reagál. Nem tudom mi lehet a baj... írtam neki, hogy remélem minden rendben... erre semmi. írtam, hogy akkor többet nem beszélünk? semmi

...

de nekem hiányzik... mit tehetnék?


2016. okt. 2. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neki is hiányoznál akkor már írt volna neked. Sajnálom de ezaz igazság.
2016. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak randiztattok? Nekem valamiért úgy látszik, hogy más is volt.

Sajnos igaza van az elsőnek, ha hiányoznál neki akkor keresett volna. Ha akarok valakitől valamit akkor keres. De úgy érzem, hogy kicsit beleestél. Én megírnám neki az őszintét, hogy többet gondoltam bele, de látom, hogy te nem akarod tartani velem a kapcsolatot szóval szia.

Utána úgy is keresni fog, ha meg nem akkor jobban jártál nélküle :D

2016. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát elsőnek kicsit se vettem komolyan... aztán meg úgy álltam hozzá, hogy mi baj lehet, ha megpróbálok hinni neki? Tudom, hogy nem vagyok széo, hiába mondja... de attól még láthat(ott) valamit, amit én nem.

csókolóztunk, a tapit hagytam és ennyi... Az első olyan semmilyen volt, mikor találkoztunk... a második meg olyan... jó. kellemes vagy nem tudom, mi a jó szó rá.

2016. okt. 2. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha érdekled akkor keresni fog, ha nem jelentkezik próbáld meg elfelejteni
2016. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát azért én még nem hagynám. Miért nem keresed fel személyesen? Volt amikor a legjobb barátom nem reagált az írásaimra 2 hétig. Aztán írta meg hogy végülis depis volt egy csaj miatt. Nem tudhatod mi a baja. Én azt hittem haragszik rám vagy utál. Úgy hogy keresd fel.
2016. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!