Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit vártok el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit vártok el az első csóknál? Mi számít nektek jó csóknak?

Figyelt kérdés
Najó, a "mit vártok el" lehet kicsit durván van fogalmazva. Tudom, hogy a "hogyan kell jól csókolózni" már agyontárgyalt téma, utána is olvastam, de most kicsit másképp közelíteném meg a dolgok. 21 éves lány vagyok, és még nem volt barátom. Több fiúval csókolóztam már, de ezek közül, egy kivételével, mind csak egyszeri alkalom volt. Szóval megtanulni nem igazán tudtam, hogy hogyan kell jól csinálni, sőt, a fiú véleményét sem kérhettem ki 1 alkalom után (főleg, mert hülyének nézne). De valahogy mindig úgy éreztem, hogy csak bénáztam, és, hogy a fiú is ezt érezte, főleg, mert már 21 éves vagyok, és ugye az lenne "normális", ha már menne az ilyesmi . Eddig nálam sosem vált be a legtöbbször elhangzott tanács, a "csak ne görcsölj, és menni fog magától", meg "abban a pillanatban érezni fogod, hogyan kell". Lehet, hogy azért, mert nem volt megfelelő a partnerem, vagy nem tudom én sem. Pl. volt egy fiú, akikbe 17évesen belezúgtam, neki is tetszettem, de csak 1 év múlva sikerült hosszabb időre találkoznunk, és mikor a csókhoz értünk, nem görcsöltem, nem is agyaltam rajta, hogy hogyan kell csináljam, mégis nagyot csalódtam. Az volt az első csókom, de egyből elillant az addigi "nagy szerelem". Mert kb. semmit nem éreztem. Se lepkéket, se különösebben nem élveztem. Később volt már, ami jobb volt, de azt sem úgy éltem meg, ahogy az emberek beszélnek róla, hogy milyen isteni érzés. Viszont néha, mikor egyedül vagyok, nagyon erősen tör rám a vágy, hogy csókolózhassak valakivel. De a valóságba sosem olyan, amilyenre vágyok, pedig nem csókolózok olyannal, aki egyáltalán nem jön be. Szóval mi lehet a gond? És ti, fiúk, mikor először csókoltok meg egy lányt, mi alapján ítélitek meg, hogy jól csókol-e, vagy nem? Mi az, ami megfog benneteket az első csóknál, ami vonzó benne, vagy mi az, amire azt mondjátok, hogy "ez a lány nem tud jól csókolni"?

2016. okt. 3. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség. Itt is lehet valaki irányító fél, szóval csak követned kell őt 😃

Nincsenek elvárások :)


24f

2016. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy fontos dolog van az első csókkal kapcsolatban, hogy megtörténjen. A többi az mellékes.

Na jó az se baj, ha nem fokhagyma ízű.

2016. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első csóktol valami kis szikrát ami az alap vonzalmon kivül jön. Nem egy hatalmas robbanás szerű csodás érzést vagy melegséget. Szoval semmi extrát. Hát ha valaki rosszul csokol abban nincs rossz emiatt nem lesz kevesebb vagy több, meg úgy is magtanítjuk egymás a jóra. Amondo vagyok hogy ez is mint a sex 2 személyes dolog. Még nem voltál akkor annyira szerelmes és tele voltál gátakkal ha nem tudtad annyira élvezni mint amennyire szeretnéd. Első csoknál ha csak nem kapja be a fél fejem és nyálaz össze akkor nincs baj. Maga a lány fog meg a csok mellékes nem elhanagyolható de fejleszthető. Mivel magam se tudom hogy csokolok ezért másokat se tudok birálni úgy hogy ő most rossz vagy jó. Kivéve ha tényleg nagyon elbaltáz valamit de szerintem ez annyira nem szokványos.
2016. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs külön elvárásom a csók típusára vagy taktikára, csak legyen őszinte és kész. Ennyi.
2016. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, hogy az első csókjaid nem olyan egetrengetőek mint képzeled. Nekem sem voltak azok... És még most az igazi párommal sem olyanok, egy év után, csak néha ritkán esetleg, ha nagyon el tudom engedni az agyamat és kívánom... Ilyenkor jobban átmelegszem és kívánom.... De mondom, ritka az ilyen... Pedig nagyon szeretjük egymást. Szerintem nem ezen múlik a kapcsolat, és még a szexen sem annyira, ha az se tökéletes. Felnőtt emberek kellene tudjanak racionálisan is szeretni.
2016. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!