Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi az első csóknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az első csóknál megdícsér, hogy milyen jól csókolsz, azt komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha józanok vagytok egy randi alkalmával és akkor ha buliban vagytok kicsit már spiccesen.


Csak azért mondják, mert olyan szarul csókol a másik, hogy úgy érzik valamit mondaniuk kell, vagy tényleg annyira jó nekik a másik csókja, hogy ezért azt mondják:


"Hm, de jól csókolsz!"



2014. jan. 1. 19:10
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:
100%
Ha nem kellenél neki vagy rossz lett volna akkro egy szót sem szólt volna.
2014. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Tarnolf ***** válasza:
100%

Nem is tudom, én például nem fogok azért hazudni, hogy jobb legyen a másiknak...vagyis maximum kegyes hazugságot, de nem ilyen szempontból. Ha jól csókol őszintén megmondom, neki, ha nem, akkor nem, de azt se fogom mondani, hogy rosszul csókol.


Szóval ez nagyon egyénfüggő, lehet, hogy a srác is ilyen, hogy csak akkor mondja, ha úgy is gondolja, de lehet, hogy csak nem akar megbántani. Előbb-utóbb úgy is megtudod. :)

2014. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jájj miért kell mindenen ennyit gondolkodni.

Ha nekem valaki ezt mondaná, arra gondolnék, hogy biztosan élvezi. Szóval nem kell túlkombinálni.

2014. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2#


Nem, én soha nem szoktam megkérdezni, hogy "na és milyen volt?" vagy hasonló. Még sosem tettem ilyet. Csak elbizonytalanít, hogy miért mondják ezt a pasik, hogy milyen jól csókolok. Akkor is tapasztaltam már, amikor kicsit piáltunk, meg akkor is, amikor rendes randin volt első csók.

Csak szerintem nem vagyok egy nagy szám és emiatt azt gondolom, hogy mi van, ha csak azért mondják, mert valójában rossz volt... nem tudom, ezért kérdem.

2014. jan. 1. 19:15
 5/15 A kérdező kommentje:

Első 3 válaszoló, ti pasik vagytok?

Többiek is leírhatnák majd, h fiúk vagy lányok. :)

2014. jan. 1. 19:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, lány
2014. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

azt jelenti hogy gyerekek vagytok :)


amúgy ha annyira jól csókolnál, nem "szállna" le a szádról

2014. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

25 évesen nem hinném, hogy gyerek vagyok. Meg ő sem.

A számról pedig előbb-utóbb le kell "szállnia", nem maradhat ott örök időkig. Vagy neked most is ott csüng valaki?

2014. jan. 1. 19:36
 9/15 anonim ***** válasza:

akkor ő gyerek! te nem. (de nem kor alapján felnőtt vagy gyerek valaki) Hanem attól ha tisztában vagy az érzelmeiddel.


én is 25 vagyok, de egy nagy csecsemő vagyok még :)

2014. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ASOT ***** válasza:

Igen az.

Ámde:

1.Nem csókolunk meg olyan lányt aki nem tetszik nekünk és nem akarnánk esetleg tőle többet is majd.

2.ÉS ha nem is a legjobb a csók attól még tuti jó a csaj.


(kivétel ha hulla részeg volt és összekevert valakivel, vagy fogadásból tette amit nem hiszek)


Szóval az 1-es pont legyen elég.

2014. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!