Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szeretitek ha dicsérnek bókolnak nektek?

Figyelt kérdés
Van még igényetek rá,mert sok nő egyből lepapucsozza azt aki udvarol,bókol!
2016. okt. 3. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem tartom papucsnak a bókoló férfit, de engem mindig is zavart, ha valaki fennakadt a külsőmön. Jobb szeretem és értékesebbnek tartom azokat a dicséreteket, amelyek a mélyebbek ennél. A "szép a szemed"-en én nem tudom pirulni, akármennyire is nőies reakció lenne. Szimplán mert hidegen hagy.
2016. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te akkor Jégkirálynő vagy
2016. okt. 3. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
En szeretem a kulsomet ero bokokat is, de valoban nem ez az egyetlen fajta bok ami jol esik. A kepessegeket ero bokok is jok ha nem megjobbak. Nem csak a ferfiak szeretik, ha mint valamit ero ember van ertekelve, nem csak mint egy "szep targy". A szepsegert nem kell kulonosebben megdolgozni, plane nem egy szep szemert, az, hogy valaki nem hizik 100 kilosra, szepen oltozik fel es esetleg feldob egy sminket negyed ora alatt reggel, nem olyan nagy erofeszites.
2016. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Jégkirálynő, mert többre tartom a teljesítményt a genetikánál :D Esküszöm nevetséges ez az oldal, voltam én itt már minden, ma akkor Jégkirálynő :DDDD
2016. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Igény az van rá,főleg ha olyan ember bókol/dícsér aki nekem is tetszik.

(Nyilván nem arra gondolok,hogy "huu de jó melled van"stb.

Ilyenekkel szóba sem állnék.

22/L

2016. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretek bókokat kapni a külsőmre, de azt nem, ha éreztetik, hogy csak ez az egy kiemelhető tulajdonságom van.
2016. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Legalább annyira szeretek bókot adni mint kapni és ugyanannyira szeretem a külsőt és a belsőt érő bókokat (adni is kapni is). Szeretem ha a párommal szavakkal is kifejezzük egymásnak hogy vonzó számunkra de ez nem csak a külsőt jelenti, hanem a másik személyiségét is.
2016. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Hálás vagyok a bókokért, de csak a páromtól, vagy ha már nagyon alakulgat a kapcsolat az illetővel.

Akivel nem állunk közel, attól úgyse hiszem el, és az első gondolatom, hogy csak szórakozik. Igaz, ilyen max 1-2-szer fordult elő, nem szoktak random emberek bókolgatni.

22L

2016. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a bókokat, dicséreteket.
2016. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Örülök neki és jól esik, főleg kapcsolatban, de nem lehet vele lekenyerezni.
2016. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!