Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők ez miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ez miért van?

Figyelt kérdés

Pár éve ismerkedtem egy lánnyal akivel nem jött össze majd rá négy évre mikor lát a buszon mindig mosolyog meg igazgatja a haját.Pár napja mikor felszálltam a buszra és ő ott ült mosolygott,majd leültem és pár megállóval fel szált a nővére és mosolygott rám miközben ment a hugához és szemmel mintha jelzett volna neki hogy fent vagyok a buszon.Szerintem csak röhögnek rajtam szerintetek?

Ápropó: több mint 10 éve borotválkoztam egyszer kétszer volt pár szemkontaktusom,de mióta 3-5 milis szakállam van úgy néznek rám a nők meg a lányok mintha valami színész lennék.. még a 60 éves öregasszonyok telibe belebámulnak az arcomba és keményen tartják a szemkontaktust kaján mosollyal..Bezzeg ha megborotválkozok kutya se néz....Vicc az egész...


26/F



2016. okt. 4. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Mit vagy meglepve?

A borosta szexi.

2016. okt. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bebeszéled a random jeleket, a lányoknál könnyü beképzelni "jeleket" de akár egy fiunál is lehet random, nálam is összevissza van a reakció.
2016. okt. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Jol nezel ki borostaval. Kuldj kepet,ha gondolod.
2016. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A borostan, 1-2 mm-es szakál az szexi markánsabbá férfiasabbá tesz egy férfit.

A lány meg lehet, hogy csak flörtölt veled vagy lehet úgy gondolja nálád még mindig nyerő így tudja, hogy milyen reakciót válthat ki belőled.

(Ez csak tipp! Egy feltevés!)

2016. okt. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eleve nem jók a születési arcvonásaid akkor hiába lennél borostás akkor is levegőnek néznének..
2016. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!