Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok láthatatlan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok láthatatlan a nők számára?

Figyelt kérdés

Igaz, nincs rajtam semmi kiemelkedő dolog, magas sem vagyok, endomorf testalkattal rendelkezem. Most nem akarok itt sírni és önsajnálatba kezdeni, de a rendes lányok/nők is a minimum 178-180 cm, sportos testalkatú fiúkat/férfiakat favorizálják. Így baromi nagy hátrányban vagyok, főleg, hogy még önbizalomhiányom is van, ami kéz a kézben jár a félénkséggel. Örökre egyedül maradok?


21/F


2016. okt. 4. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Kapd össze magad ember!
2016. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt a probléma az önbizalomhiánnyal van. Ameddig nem fogadod el magad, amíg nem szereted magad addig nem lesz párkapcsolatod, mert azt hiszed nem kellenél senkinek.

Felejtsük már el végre, hogy aki nem sportos telstalkatú annak nem lehet kapcsolata. Ha pedig tényleg ennyire azt hiszed, hogy minden ezen múlik akkor menj el edzeni.

A fejben lévő dolgokkal van elsősorban a baj...

2016. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De amúgy próbálkozol lányoknál? Pl odamész lányokhoz a valóságban ismerkedni, beszélgetni?


Vagy mi? Arra vársz hogy majd ők lépnek oda hozzád?

2016. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert Heri Kókler láthatatlanná tevő köpenye van rajtad!
2016. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neten próbálok ismerkedni, de mindig lelépnek... Élőben nehezebben megy az egész
2016. okt. 4. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Találgathatok, Kérdező?

Nem vagy se jóképű? Gazdag sem vagy?

Nos, akkor ezért.

2016. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!