Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm mellett láthatatlan vagyok a fiúk számára?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a barátnőm nagyon szép, van is barátja. Minden percben együtt lógunk, nagyon szeretem, viszont mindig azt látom, hogy megyünk ketten és a szembejövő fiúk folyamatosan őt bámulják. Most is az egyetemen ketten ültünk és egy srác elkezdett vele flörtölni, én meg mintha ott sem lettem volna. Neki van barátja, nekem meg nincs és attól félek, így nem is lesz, mert engem senki nem vesz észre.

Mit csináljak? :(


2014. nov. 27. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel sokat nem tudsz csinálni, vársz amig téged is megtalál valaki! Mivel szebb állitásod szerint ezért logikusan több hódolója van! De ha ennyire zavar járj el más barátaiddal/barátnőiddel is bulizni!
2014. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a nap minden szabadidőre alkalmas percében egymással vagytok, az amúgy sem egészséges. Ha egzotikusan szép barátnőd van, és zavar, amiért mindig őt veszik észre a férfiak, akkor néha tölts időt tőle külön, ha más nem addig, amíg nem ismerkedsz meg valakivel.


Ennyire egyszerű.

2014. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
Bizonyára téged is lehet szeretni... Bizonyára...
2014. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is ne ess kétségbe! Vannak később érő típusok, ők is megtalálják a magukhoz való párt. A barátnőd a külsője miatt sok pasi érdeklődését felkelti, de hogy ők milyen szándékkal közelítenek felé azt csak ők tudják. Nagyobb ugyan a merítés, de sokszor úgy sem könnyű párt találni. Erről egyébként jó lenne ha a barátnőddel is tudnál beszélni hogy közöttetek emiatt nehogy feszültség legyen. Ő majd szerintem el fogja panaszolni hogy mennyi idióta akar vele kikezdeni, hidd el azt sem könnyű kezelni.
2014. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy mennék én külön, lennék egyedül, de a barátnőm folyamatosan jön mindenhová velem és azt hajtogatja, hogy nem bír egyedül lenni, ezért egy percet sem tudok egyedül tölteni gyakorlatilag. Még wc-re is jön utánam...
2014. nov. 27. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég gyökér barátnőd lehet. Keress másikat, őt meg építsd le! Hidd el jobban jársz! Valószínű,hogy csak önbizalomnövelésre kellesz neki te is , mintahogy a többi fiú is , aki jópofozik neki,hiába van barátja. Undorító az ilyen , de könnyen pofára lehet ejteni!
2014. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem ezért csinálja tényleg
2014. nov. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!