Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az EMO után jön az új hóbort,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az EMO után jön az új hóbort, a "divat melegek"?

Figyelt kérdés

Utóbbihónapokban már egyre jobban elszaporodtak a TVben is, meg sajnos többet hallani róluk. Már ezt a fórumot is ellepték, egyre többet futok bele az erre vonatkozó kérdésekbe, vagy válaszokba!


Úgy néz ki az EMO után van még lentebb. Félelmetes...


2010. ápr. 24. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
a melegek és a divatmelegek nem ugyan azok. A melegeknek kiskoruktól kezdve annak kell lenniük, nem 16 évesen rájönni, h: " jajj hát meleg vagyok"... megértem az "igazi" melegeket.
2010. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%

divatmeleg = metrosexuális ?

Nem baj az ha adnak magukra egy kicsit a hetero pasik is, 1 némelyik olyan igénytelen :S



Amúgy nem minden emo meleg, bár én voltam emo xD

De sok a divatmajom.... -.-


1 gay srác

2010. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát,szerintem divatmelegek is együtt kerültek divatba az emókkal.de az a sok tapadós nadrágú pasi,hááát..kiborít


cica,24/L

2010. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan aki divatból seggbe szúratja magát? Az inkább kajak ratyi
2010. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thurston ***** válasza:

Persze, nyilván divatból megváltoztatja valaki a szexuális orientációját.


És azon gondolkozom el mindig, hogy az emberek átlag intelligenciája meddig csökkenhet még... :I

2010. ápr. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem fogalmam sincs, mi jöhet ezek után, ami még lejebb süllyeszti az emberi társadalmat és intelligenciát. Alig maradt pár normális ember.
2010. ápr. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza lett a kérdezőnek, és van még ennél lejjebb is szerintem.
2022. dec. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!