Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled se nélküled kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolatban van a férfi, akivel ismerkedek. Van lehetőség rá, hogy elfelejti a másik nőt? Vagy csak ideiglenesen kellek neki?

Figyelt kérdés

Ismerkedek (randizgatok) a pasival és kb a második randinkon benyögte (amikor már nagyon rámentem a párkapcsolatok témára), hogy olyan se veled se nélküled kapcsolatban van. Gondolom én az előző barátnőjével. Hirtelen nem tudtam, hogy mire gondoljak akkor mit akarhat tőlem. De amíg "se veled" kapcsolatba vannak akkor Ő így randizgat másokkal is? Mert mondta, hogy már egy ideje így vannak. Ilyen nehéz elfelejtenie, vagy még szereti?

Vagy csak az idő sürgetheti? (mert benne van a korban gyerek család stb)

Mennyi az esélye az ilyen kapcsolatokban, hogy az egyik fél eldönti, hogy inkább nélküled és vége?

Nagyon kedvelem és nem tudom, hogy ezt hova rakjam, mit tegyek?

Volt már valakivel ilyen vagy hasonló? Mi lett a vége?

Bocsi a sok kérdésért.


2016. okt. 5. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan, ne légy már naiv! A te unszolásodra benyögte, hogy kapcsolatban van. Különben letagadta volna, ha nem feszegeted. Próbálta szépíteni, hogy "se veled, se nélküled", de inkább vele. Az is lehet, hogy egy nej és két gyerek várja otthon.
2016. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs neje se gyermekei. Ezt azért leellenőriztem.
2016. okt. 5. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Mindegy mit mond, ez attól még kimeríti a megcsalás fogalmát, azt jobb ha levágod. Érdemes lenne az asszonykát is megkérdezni a kapcsolat milyenségéről. :D

Nem felejti el a másik nőt. Figyelj, egy tökös ember nem viselkedik így! Be sem vallotta volna, hogy kapcsolatban van, ha nem faggatod, de még így is próbálta "szépíteni" a helyzetet. Legalább nyílt lapokkal játszana, és nem próbálna hülyíteni... Ez így különösen csúnya.

2016. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Ilyenkor van igazán nagy esély.
2016. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem egyértelmű? Menekülj.
2016. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Na, pont ilyen helyzetben volt egyszer én is. Társkeresőn megismertem a pasit, bár nem találkoztunk, de egyszer csak benyögte, hogy van egy ilyen se veled, se nélküled kapcsolata. Hosszú távon az lett belőle, hogy amikor "nélküled" fázisban volt, akkor mindig felhívott, fűzögetett, mikor meg épp jóban voltak, akkor eltűnt.


Racionálisan azt látom, hogy ha valaki le akar zárni egy kapcsolatot, akkor lezárja, és UTÁNA kezd el ismerkedni. Ha nem így tesz, akkor esze ágában sincs lezárni a régit.

2016. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!