Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb, ha beleterodok? 30/F

Figyelt kérdés
Mar 30 eves vagyok. Ugy erzem elrontottam ez eletem. Erzem, hogy ketyeg az ora, hiaba vagyok ferfi, es nem no. Felek, hogy kifutok az idobol. Meg sosem volt normalis kapcsolatom. Sokszsor azt mondogatom magamnak, hogy jobb lesz, ha agglegeny maradok. De tudom, hogy egy randes lany sok oromet tudna nekem okozni. Meg talan en is neki. Aztan lehet csak almodozom. Sok olyat latok, hogy pokol a hazasssag. Meg sok olyat, hogy nem pokol, hanem megis jobb, ha az idosebb fickonak ott van a felesege. Nem vagyok benne biztos, hogy idesbb fickokent majd orulni fogok, hogy bamulhatom egyedul a TV-t. Nem szeretek Tv-t nezni. En nem tudom mit varjak az elettol, de felek is nagyon.

2016. szept. 27. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

megértelek!

hasonló a helyzet nálam csak lányban! :( 30N

Kitartóan kerestem a társam,sajnos nem találtam meg! :(

én is láttam sok rossz házasságot,néhány 1-2 jót,ahol 2 ember boldog,hiszen úgy kellene hogy legyen!


Minden jót!

2016. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, de egyáltalán nem bánom. Kérdező, gondolj arra, hogy mennyi időt, pénzt és energiát fektetnél bele a csajok hajkurászásába, és ha mindezt olyasmibe fekteted ami vissza is hozza az árát, mennyivel előrébb vagy!

Csajozni kb. olyan mint kaparós sorsjegyeket venni tonnaszám. Mire megtalálod a jackpotot, rájössz, hogy többet költöttél mint amennyit valaha visszakapsz. Kell ez neked?

2016. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

rinya rinya rinya és brühühühühü


lépj ki a ház ajtaján és indulj el valamerre... nincs kifogás, nincs magyarázat

2016. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!