Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt olyan, hogy egy idegen nagyon vonzott, pedig számodra nem is jóképű/ szép/ helyes, mégis megőrülsz érte?

Figyelt kérdés

Ma a metrón nézett egy srác, én a szemébe néztem, és észre sem vettem, mennyi ideje tartjuk a szemkontaktust. Majd észrevettem magam és elnéztem. Láttam, hogy folyamatosan rám szegezi a tekintetét, de én nem mertem ránézni, féltem, hogy a kínos szituációban elnevetem magam.

Akkor felnéztem, tényleg engem bámul-e vagy csak úgy látom a szemem sarkából. Olyan határozottan ült ott, de nem a pofátlan falytából, hogy a tekintetét és az egész megjelenését iszonyat vonzónak tartottam.

Majd ismét ránéztem és rájöttem, hogy ha nem is néz ide, nem tartanám jóképűnek, sőt. Majd felálltam, mikor le akartam szállni, egy kis idő múlva ő is. Féltem, hogy megszólít, mert nem tetszett, de titkon vártam, mert beleestem a tekinttetébe. Sajnos nem láttam őt többet.

Kicsit sajnálom már, hogy nem adtam konkrét jelét annak, hogy tetszik, amit "velem művel".


2016. okt. 5. 20:17
 1/10 A kérdező kommentje:

' fajtából!


(elírtam)

2016. okt. 5. 20:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy nézett ki? Mi volt rajta? x)
2016. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem rengeteg idegen lány vonz, de én nem túl sokat vonzok. Igazságtalan ez a világ.
2016. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...Ilyen esetem még sohasem volt...
2016. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen, össze is jöttünk a pasival.
2016. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt hasonló, de mi már ismertük egymást és egyszer írtam neki majd elkezdtünk beszélgetni és már akkor éreztem, hogy odavagyok érte. Régebben is éreztem csak kicsi voltam még és azt hittem csak rajongok érte. És végül nagyon jól kijöttünk jó volt együtt. Szinte megőrültem érte :D Csak elköltözött. Még mindig vonzódunk egymáshoz. De még most is beszélgetünk :) Nem tudni mi lesz belőle.


Jobb lett volna, ha leszólítod. Nem vesztettél volna semmit. Ilyen "ismerjük egymást valahonnan?" kezdettel biztos jó lett volna a story :D

2016. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem folyamatosan ilyen dolgok történnek.

Örülök, hogy nem vagyok egyedül :D

2016. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Velem nagyon ritkán

de meg kell találnom a srácot. Valami eszméletlen volt...

2016. okt. 6. 01:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért kell megtalálnod? Hisz nem is jött be neked! Vagy csak szemezni akarsz vele? Amúgy is honnan tudod, hogy nem én vagyok az? X)
2016. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Na látod ezért nem kell taktikázni meg is érdemled ne haragudj !
2016. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!