Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen számotokra az ideális férfi?

Figyelt kérdés
Külső és belső alapján.

2016. okt. 9. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Aki Nőként bánik velem és Tisztel engem és a testemet is és nem csak egy maszturbálciós segédeszköznek éreztem magam mellette. Külsőre. Nem túl magas, nem kigyurt. Átlagos vagy kicsit húsisabb testalkat. Sőtét haj sötét szem. 22 L
2016. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Kopasz,kigyúrt imádom az olyan férfiakat.
2016. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akarja hogy megváltoztak, épp azt szereti aki vagyok. Ugyanígy, akit 100 százalékban el tudok fogadni es szeretek.

Akivel minden pillanat izgalmas, aki szereti a kalandokat es nem hajlamos belesuppedni a szürke hetkoznapokra. Akivel a kozos program nem minden nap egy filmezes majd egy dugás, hanem aki minőségi időt akar velem eltölteni. Engem is érdekesnek tart, nem csak a saját dunáját nyomja.

Aki mindig oszinte, nem kamuzik, nem ferdít. Ha problémája van kimondja, nem gyujtogeti es zuditja ram. Aki nem menekül a konfliktus elől, hanem olyan mint én, szereti megbeszélni a problémákat.

Olyan legyen akinek számít a szavam, nem egoista, ha nekem van igazam akkor igazat ad. Sose néz le. Nem bánt feleslegesen, ha valamiben jobb vagyok Nála azt is elfogadja, értékeli. Nem akarja csökkenteni az önbizalmam.

Érdeklik a barátaim, és nem szólja le őket.

(ehek mind hiányoztak az elozo kapcsolatombol, igy most fontos helyre kerültek :))


Ezek amúgy egész alap dolgok.. :)

Fontos még egy normális külső, ápoltság, sportosság.

Hasonló nézetek és életclok, a rövidtávú tervek mindenképp egyezzenek. Nevettessen meg és ne legyen sértődékeny mert nem vagyok mindig kedves típus. Neki se kell nyálasnak lennie, de tudja kifejezni hogy szeret. Mert persze, szeressen ez fontos :) Olyan legyen, akivel akkor is szívesen tölteném egy csomó időt ha csak haverok vagyunk, legyen köztünk egy bizonyos egyetértés az első pillanattól :)

És legyen jó a szex :D szenvedélyes, vad ahogy szeretem.

2016. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
mint a Párom
2016. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magas, jóképű, kigyúrt, sötét hajú, kék szemű, szakállas, szőrtelen testű, bunkó, agresszív, erőszakos. Ez lenne az őszinte válasz.
2016. okt. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!