Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonaton ismerkedni? Párt keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonaton ismerkedni? Párt keresni?

Figyelt kérdés

Szokás ezt csinálni?

Minden nap vonatkozom. Eddig az üres kabinokat keresrem, most pedig egy fiatal sráccal ültem. Zavarban voltunk mindketten, így nem beszélgettünk semmit, szinte csak köszöntünk, meg összemosolyodtunk.

De most az jutott eszembe, hogy máskor lehet úgy választok helyet, hogy hol ül szimpatikus srác. :D

Viszont nem tudok jól kommunikálni szóval lehet hogy nincs is értelme. Arra várni hogy én is szimpi legyek neki és beszélgetést kezdeményezzek.


Szokás vonaton párkeresés szempontjából ismerkedni? Csináljátok?


2016. okt. 10. 08:04
 1/6 A kérdező kommentje:
* kezdeményezzEN
2016. okt. 10. 08:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy engem nem tud megtalálni egy lány sem... :( Mindig csak öregasszonyok és alkesz taták ülnek velem egy kabinban....
2016. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig szívesen ülök be aranyos lány mellé, van, hogy beszélgetünk jókat, és akár már elérhetőséget is adott, de kapcsolat még nem volt belőle, viszont én mindig nyitott vagyok ezen a téren. A legrosszabb, hogy van egy kínos 45 percem, mármint ha nem viszonozza, de ez ritka. Általában azért el-elbeszélgetek lányokkal.
2016. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is álmom volt egy lánnyal szexelni ott:)
2016. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Hát bár a megismerkedés nem a vonaton zajlott (hanem a pályaudvaron) de egy ideig ott folytatódott. Aztán jöttek a közös séták... és 7 éve vagyunk együtt.
2016. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld, a vonat jó ismerkedő hely. Ha nyitott vagy a beszélgetésre, nem lesz gond. :-)

22f

2016. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!