Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vesznek észre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek észre és néznek meg soha?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy duci vagyok. De nem az a szétfolyt, szélsőséges...járok sportolni és igyekszem egészségesen étkezni, de hát istenem, nem vetem meg a jó ételeket :D

Csinosan öltözködöm: elegáns magassarkú, igényes, visszafogottan nőies ruhák, hosszú, fényes barna haj, szolid smink...

Én úgy érzem, nem vagyok csúnya, kihozom magamból, amit tudok, de olyan, mintha láthatatlan lennék :(


2016. okt. 10. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy jól öltözködsz, lehetsz csúnya, és ennek semmi köze a ducisághoz.
2016. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Valaki azt írta egyszer itt a Gyakorin, hogy a duci lányokkal senki nem akar randizni.
2016. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

milyen a külső kisugárzásod?

büszkeséget, magabiztosságot, határozottságot, boldogságot sugárzol magadból?


tudod kislány, nem minden az, hogy most kirittyented magad, egy érett felnőtt gondolkodású ember ettől többre vágyik.

2016. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3.: ne haragudj, de jó lenne a kislányozást abbahagyni, mert elég lekezelô :)

Nem a kirittyentésen volt a lényeg, hanem inkább azon, hogy tényleg igyekszem igényes lenni és ápolt. Szerinten kedves vagyok és jö beszélgetőpartner, de odáig már nem jutok el, mert észre sem vesznek...

2016. okt. 10. 21:04
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

Attól, hogy valaki nem veti meg a jó ételeket (más kérdés, a KFC, csipsz, zsíros magyar kaják mióta számítanak jónak), még nem lesz feltétlen duci. És "jó ételeket" is lehet mértékkel enni, csokiból nem kell egyszerre két tábla, jókai bablevesből se kell vacsorára három tányérral benyomni, uncsizás közben se kell betolni egy doboz csipszet.

Igyál inkább egy bögre (ízesítetlen) zöld teát és rágcsálj aszalt áfonyát ha épp nem tudsz magaddal mit kezdeni. A bőröd is szebb lesz a teától és nem hízol még tovább.

2016. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

mindenki észreveszi a másikat, hisz nem vak, inkább csak nem kelted fel az érdeklődésüket, hogy beszédbe elegyedjenek veled


a jó beszélőke és ez a "szerintem kedves vagyok" mióta külső kisugárzás?

főleg, hogy ez a "szerintem" szócska határozatlanságra utal!


mindenki igyekszik ápolt lenni, de te még mindig nem érted, hogy ez semmi!! amit belülről árasztasz, pl. ha boldog vagy, akkor mosolyog a szemed is..stb. ez a lényeg. lehetsz te ápolt, ha pl. búvalbszott a kisugárzásod és adod a jégkirálynőt.

2016. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nem segitség megy, hanem cseszegetés. Hagyjuk ezt a kérdést szerintem, megkaptam a választ: mert mindenki ítélkezik.
2016. okt. 10. 21:11
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

jól van, tudd csak a fejed a homokba, a tanácsokat nem is kell megfogadni, mert még esetleg változna valami


gondolom csak az számít jó tanácsnak, ami a te szád íze szerint az


nem is kell ránk figyelni, nem is kell megváltoznod, majd ha végre leadod a plusz kilókat és végre elégedettség sugárzik rólad, akkor majd rájössz, remélhetőleg, hogy mennyire is fontos a külső kisugárzás, ami belülről fakad :)

2016. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
* jav: dugd
2016. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vegyél rész programokon, legyen valami olyan hobbid ami által embereket ismerhetsz meg, így ők is megismernek téged.
2016. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!