Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy a fiúk komolyabbnak tartsanak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Bulizós típus vagyok, és sok fiúval volt már dolgom, de már kezd benőni a fejem lágya. Most is szeretek néha összejönni egy kocsmában a haverokkal, iszogatni, hülyéskedni, meccsekre járni...stb., de valaki mindig rámnyomul, és ez már sokszor kiakaszt. Voltak komolyabb kapcsolataim, de az utóbbi 1 évben azt vettem észre, hogy aki ismer, fiú, senki sem vesz komolyan. Elhülyéskednek velem, némelyik tesz néhány kísérletet, hogy megdughasson, de egyik sem akarna többet.

Volt egy srác, 2 hónapig találkozgattunk, ő azt hittem más. Lefeküdtünk a 2 hónap alatt, majd lerázott, hogy ő nem akar tőlem komoly kapcsolatot... azóta párszor találkoztunk még, de szerintem csak a szex miatt érdeklem. Ez megy 1 hónapja, szórakozunk egymással.

Hétvégén a haverjaival egy társaságba kerültünk, 2 haverja is rámmozdult, ő szó nélkül tűrte, mikor elmentek, inkább ő is csak bepróbálkozott.

A másik dolog pedig, amikor beszélgettünk egy csajról, és én azt mondtam rá, hogy gyerekes a csaj, beszólt gúnyosan, hogy "melletted??". Szóval gyerekesnek is tart. Mikor lerázott, csináltam néhány butaságot (névtelen sms-ek pl), lebuktam, de bocsánatot kértem. Tudom, hogy ez gyerekes volt, de miért kell alapjában véve is annak tartania? Szeretném, ha úgy tudna rám tekinteni, mint egy normális, felnőtt csajra. Hogy érhetném el?

Nem tudom, hogy viselkedjek, hogy komolyabbként tekintsenek rám. Azt akarom, hogy kedveljenek, de ne csak egy ócska r.bancnak tartsanak. Nem tudom mi az, ami okot ad nekik erre. Hogy tűnjek komolyabbnak? És hogy érjem el, hogy a srác is, aki kell, komolyabbnak tartson, ne pedig gyerekesnek?


2010. ápr. 25. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az ember mindig a másik viselkedéséből szüri le azt hogy gyerekes e vagy sem.Lehet, hogy te magad már érettnek érzed magad miközben ez nem igaz.

Irtál is egy példát arra, hogy miért.Ezek a dolgok tesznek gyerekessé.

Emellett amelyik fiúra hajtasz azt szerintem hagyjad mert csak d*gásra kellesz annak is a leírtak alapján.

2010. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2010. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak arra kellek neki, nem is ez a fő gond. Hanem utálom, hogy gyerekesnek és komolytalannak tart, azt szeretném, ha ahogy megismer (mert a közeljövőben többet leszek vele meg a barátaival), rájönne, hogy nem vagyok gyerekes és kicsit többre tartana, mint embert. És a többi srácnál is ezt szeretném. Szürke kisegér sem szeretnék lenni, de közben szeretném, ha többre tartanának, mint csajt, nem csak dugni.
2010. ápr. 25. 16:19
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha gyerekes dolgokat csinálsz, akkor gyerekesnek is fognak tartani. Azért nem vesznek komolyan, mert még ezt se tudod felfogni. A parti- csajokat senki sem akarja komoly kapcsolatra. Ha azt szeretnéd, hogy komolyabbnak tartsanak, akkor viselkedj komolyabban, és ne add oda magad mindenkinek (Ez nagyon fontos).
2010. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyapám mondogatta mindig mielőtt meghalt hogy az élet a legjobb nevelő. Majd ezt megtanulod. Egy mondása volt még ami ide illik: Madarat tolláról, ember barátjáról. Olyan társaságban légy ahol nem mozdulgatnak rád, egy szoros összetartó társaság. A lényeg hogy ne mindenféle társasággal bulizgass. Hanem csak eggyel és egy megszokott helyen. És nem fognak khurvának tartani.
2010. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem adom oda mindenkinek, nem fekszem le akárkivel, ezzel a sráccal tányleg úgy tűnt, 2 hónap után komolyabb lesz, így meg maradt a szex, de erről csak mi ketten tudunk. Akinek nem adom oda magam, az sem vesz komolyan, valamiért a viselkedésem, a megjelenésem miatt. :S
2010. ápr. 25. 16:22
 7/17 Neka ***** válasza:

Az első lépés: ritkán mozdulj ki ezek után, főleg ezekkel a fiúkkal. És ne keresd egy fiú társaságát,ez fordítva szokott működni...

Keress magadnak olyan elfoglaltságokat és hobbikat(bár 18 évesen a tanulással kéne a legtöbb idődet tölteni), amik fejlesztik a látóköröd. És ezek a fiús dolgok szoruljanak háttérbe egy időre.

Mindig légy büszke, kulturáltan társalogj egy fiúval és megfontoltan, ne csacsogj, mikor nem muszály.

Ha már olyan szinten vagy, hogy egy ismerkedésnél vagy csak beszélgetésnél Te hozod zavarba a srácot és észre is veszed ezt, na akkor elérted amit most szeretnél.

18 évesen jobb lenne, ha fontosabb dolgokkal foglalkoznál, pl: tanulás és a jövőd. Később, ha nem hallgatsz a jó tanácsokra, nem fogsz találni normális fiút, férfit. Ennyi idősen már alapozod kell a jövődet és amiket most írtál, azok nem arról árulkodnak, hogy Te tisztában lennél ezekkel a dolgokkal.

Nővéred vagy bátyád nincs? Esetleg anyukáddal is elbeszélgethetnél.

2010. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Pontosan erre gondoltam én is,amit a 74%-os leírt.Az élet nem csak bulikból és pasikból áll és annál is van sokkal fontosabb,minthogy aznap épp milyen cuccot vegyél fel,hogy megnézzenek és érvényesüljön a dekoltázsod.Épp most vagy abban a korban,amikor el kellene döntened,hogy merre és hogyan tovább,továbbtanulás vagy munka...

Az sem ártana,ha intelligens és tájékozott lennél az élet dolgairól,hogy veled bármiről el lehessen beszélgetni,hogy legyen önálló véleményed és ne csak az aznapi Cosmo számról,hanem bármiről legyen az irodalom,sport vagy épp politika.Persze az sem árt,ha ehhez méltó és intelligens fiúkkal kezdesz,akiknek a szexen kívül az is fontos,hogy beszélgetni is tudjanak a párjukkal.Ehhez érni kell és művelődni,célokat kitűzni,hogy ne csak tengj a világban,hanem vedd komolyan az életed és ha a gondolkodásod megváltozik,akkor a személyiséged is meg fog.

2010. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Neka ***** válasza:

Ha a srác azt mondta, hogy nem mondja el senkinek az elég gáz. 2 lehetőség van és mindkettő rossz:

1. vagy elmondta,csak Te gondolod azt, hogy nem. (mert a fiúk, ha nem járnak egy lánnyal,csak megdugják, na azt 1000, hogy a haveroknak elmondják)

2. Ha nem mondja el, akkor gáznak tartja, nem vágna fel vele, mert ciki.


Van egy harmadik lehetőség, de amiket leírtál, ezt kétlem....

3.Azért nem mondja el, mert tényleg egy rendes srác és diszkrét. Illetve nem csak azt akarja....


A srácoknál ez a 3 verzió létezik,de a 3. az csak tényleg egy olyan fiúra lehet igaz, aki többet érez a lány iránt és aki tényleg jól nevelt és tud viselkedni, nem pedig egy kocsmaarc, hogy mindent elújságoljon a haveroknak.

2010. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó válaszoló!

Nincs nagyobb testvérem sajnos, nincs kitől tanácsot kérnem ezügyben. És sokat foglalkozom a jövőmmel, gimibe járok és elég jó tanuló vagyok, valószínűleg jövőre egyetemre megyek. Ezzel igazán nincs gondom. Viszont a társasági életem kicsit aggasztó számomra, és szeretnék változtatni, ezért kérek segítséget.

2010. ápr. 25. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!