Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy a fiúk komolyabbnak tartsanak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Bulizós típus vagyok, és sok fiúval volt már dolgom, de már kezd benőni a fejem lágya. Most is szeretek néha összejönni egy kocsmában a haverokkal, iszogatni, hülyéskedni, meccsekre járni...stb., de valaki mindig rámnyomul, és ez már sokszor kiakaszt. Voltak komolyabb kapcsolataim, de az utóbbi 1 évben azt vettem észre, hogy aki ismer, fiú, senki sem vesz komolyan. Elhülyéskednek velem, némelyik tesz néhány kísérletet, hogy megdughasson, de egyik sem akarna többet.

Volt egy srác, 2 hónapig találkozgattunk, ő azt hittem más. Lefeküdtünk a 2 hónap alatt, majd lerázott, hogy ő nem akar tőlem komoly kapcsolatot... azóta párszor találkoztunk még, de szerintem csak a szex miatt érdeklem. Ez megy 1 hónapja, szórakozunk egymással.

Hétvégén a haverjaival egy társaságba kerültünk, 2 haverja is rámmozdult, ő szó nélkül tűrte, mikor elmentek, inkább ő is csak bepróbálkozott.

A másik dolog pedig, amikor beszélgettünk egy csajról, és én azt mondtam rá, hogy gyerekes a csaj, beszólt gúnyosan, hogy "melletted??". Szóval gyerekesnek is tart. Mikor lerázott, csináltam néhány butaságot (névtelen sms-ek pl), lebuktam, de bocsánatot kértem. Tudom, hogy ez gyerekes volt, de miért kell alapjában véve is annak tartania? Szeretném, ha úgy tudna rám tekinteni, mint egy normális, felnőtt csajra. Hogy érhetném el?

Nem tudom, hogy viselkedjek, hogy komolyabbként tekintsenek rám. Azt akarom, hogy kedveljenek, de ne csak egy ócska r.bancnak tartsanak. Nem tudom mi az, ami okot ad nekik erre. Hogy tűnjek komolyabbnak? És hogy érjem el, hogy a srác is, aki kell, komolyabbnak tartson, ne pedig gyerekesnek?


2010. ápr. 25. 16:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Bocs, úgy értettem utolsó előtti. :)

De akkor az utolsóra válaszolva... a hétvégét a haverjaival töltöttem, és tudom, hogy nem tudnak semmiről. Mikor felugrottunk a szobájába és feltűnt nekik, hogy én már ismerős vagyok náluk, meglepődtek, hogy mi lehetett köztünk. Ezenkívül a haverjai külsőre biztos jó csajnak tartanak, mert többjük is próbálkozott már régebben, szerintem a srác nem szégyellne engem előttük. Maximum azért, amit írtam, hogy gyerekesnek tart. :S És ez a gond.

2010. ápr. 25. 16:40
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves 16:34-es!

Mint írtam, jó tanuló vagyok, jövőre, ha minden igaz, egyetemre megyek. Nyaranta dolgozom, sokat olvasok, tájékozódom a világról, és nem csak a dekoltázsom érdekel. Épp ez az, ami zavar, hogy ezek a fiúk nem ismerik az igazi énem, pedig szeretném, ha megismernék. És nem tudom, modnjuk egy kocsmában ülve velük, hogy tűnhetnék mégis komoly csajnak.

2010. ápr. 25. 16:45
 13/17 anonim ***** válasza:
Épp ez az,hogy ezek a srácok tojnak a te igazi énedre!Mint írtam nem csak az kell,hogy te magad érdeklőd,nyitott és intelligens legyél,hanem olyat válassz párnak,akinek ezek a tulajdonságok valóban fontosak és nem csak azért vannak veled,mert le akarnak fektetni.Amit itt a fentiekben leírtál egy srác sincs a környezetedben,aki még nem próbálkozott a te megdöntéseddel.Van legalább egy olyan,akinek hasonlóan távlati tervei is vannak és komoly kapcsolatot keres,értelmes és teljes értékű partnerrel nem csak egy élő gumibabát,akivel lefekhet,ha hiánya van?Ne azokra pazarold az idődet,akik fel sem mérik ésszel,hogy benned több van,több lehet,mint az említett gumibaba.
2010. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az a srác, akivel most "összejárogatunk", egyszer azt mondta egy régi nagy szerelméről, hogy ő is 18 volt, mikor jártak, de sokkal rutinosabb és felnőttesebb volt, mint én. Tehát nem mindenkiben látja ezt a "gumibabát", valakit tud értékelni, csak engem lát ilyennek. És ezt nem akarom, valamit tenni szeretnék... vagyis változtatni...
2010. ápr. 25. 17:34
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert gondolom Te ugyanúgy viselkedsz a barátaiddal, mint vele. Nem vagy vele tisztában, hogy veled hiába gyerekes valaki, ha vele nem az. Arra döbbenj rá, hogy máshogy kell a srácokkal viselkedni mint a barátnőiddel.
2010. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha csak magamról olvasnék... :S Ha gondolod írj privit és beszélgethetnék msnen. :)
2010. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Leírtad hogy nem az a legfőbb baj hogy csak le akarnak veled feküdni.De az a legnagyobb baj!És méghozzá azért mert lelkileg még tényleg nagyon nem vagy érett.És ezt onnan veszem hogy a nőiességedet felhasználva próbálsz komolyabbnak tűnni a többi ember szemében.Pedig ennek nem ez a kulcsa,hanem a megfelelő,korodhoz illő gondolkodásmód.Nem szabad könnyen odaadni magad majd pedig ezt mondani:hát igen csak meg akart fektetni,de mindegy majd lesz másvalaki,aki komolyabb és méltó hozzám! Csakhogy hiába lesz ha annak is felkínálod magad!Hidd el okos lány vagy te,csupán egy kis önuralmat és fegyelmet kell tanulnod,és azt hogy a humornak mikor és hol van a helye,és hogy ne csak röhögcsélni tudj valakivel,mert az már rég nem a te embered.
2010. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!