Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbocsássak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

A helyzet az,h a barátommal komplikált a helyzet,

Most szakításban vagyunk,én kezdeményeztem,de bizonytalan vagyok.3 évet voltunk együtt,de eléggé elhanyagolt,sokszor úgy tett,mintha nem is léteznék,sokszor nagyon megbántott.Ő beismeri,hogy hibákat követett el,úgy magyarázza,hogy túlságosan megelégedett vele,hogy vagyok neki.Bocsánatot kért,sajnálja.Megígérte,hogy változik,érzi hogy hibázott,és hogy tennie kell értem.Azóta eltöltöttünk egy kellemes délutánt együtt,ahol ugyan nem történt semmi komoly,de mégis jó érzésekkel töltött el.

Végül is a kérdés az,hogy ti megbocsátanátok hogy elhanyagolt a párotok,és hinnétek-e neki hogy változni fog ezután?


2016. okt. 11. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

1. ennek az egésznek semmi értelme

2. nem a szakítás küszöbén kéne minden szépet és jót ígérgetni a másiknak (amit rendszerint úgysem tartanak be hosszabb ideig), hanem folyamatosan kéne ápolni azt a kapcsolatot!!!

3. mi az oka, hogy téged lesz..rt a párod? ezen elgondolkodhatnál, hogy akarsz-e ilyen alakkal kapcsolatot, aki semmibe vesz téged?

4. az ember hibázik, nem tökéletes, ez a kapcsolat már eleve halott, nyugi találsz jobbat, nem ő az egyetlen férfi a világon

5. szakíts, zárd le a múltat, és kezd új életet

2016. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazat ìrtak először. Az ember ilyen vagy olyan van egy tanúlmàny miszerint biológiailag(hormon termelés) meg van hatàrozva meddig van a rozsaszín köd. Aztàn ahogy viselkrdik utàna az ember olyan valójàban.
2016. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak akkor ha bizonyit.kulonben nem engednem vissza.
2016. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!