Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti a fizetésetek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti a fizetésetek hány százalékát költitek a nőre?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 05:44
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Én nagyjából az 1/5-ét havonta.
2016. okt. 12. 05:46
 2/40 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj! Ha ez neked akkora trauma, hogy költened kell rá és még kérdést is írsz ki emiatt akkor egyszerűen szakíts vele. Ő is jobban jár, te is.

Ő találhat nem ennyire anyagias barátot, te pedig költheted magadra a pénzed. Ennyi.

2016. okt. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
26%

#2 Nem ez volt a kérdés.

Nekem egyelőre nincs állásom, egyetemista vagyok, de amikor van pénzem, akkor el is költöm. Terveim/terveink szerint több gyereket vállalunk majd, akkor pedig annyit fogok rájuk költeni, amennyit szükséges. :)

2016. okt. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
38%

Ha megérdemli, annyit amennyit csak tudok.

Jószívű vagyok, de ezzel nem tudnak visszaélni, ezért is írtam, ha megérdemli.

2016. okt. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést mert engem kihasználtak, és kíváncsi vagyok hogy mennyire az átlaghoz képest.
2016. okt. 12. 06:38
 6/40 anonim ***** válasza:
93%
Ha kihasználtak, magadat okold. Ha ilyen naiv vagy, sokszor fog csalódás érni, és ahelyett, hogy a világot okolnád, magadon kéne változtatni.
2016. okt. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Igen tudom, pont ezért nem fogok egy határnál többet költeni egy nőre, valahogy a nagy átlagot akarom, azért tettem fel a kérdést.
2016. okt. 12. 07:15
 8/40 anonim ***** válasza:
91%
Nem ez a megoldás. 100 forinttal is le tudnak húzni, meg 1 millióval is. A lényeg, hogy ne tudjanak lehúzni.
2016. okt. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Diavolino44 ***** válasza:
50%
Jelenleg 0% mivel nincs párom. De amikor volt nem költöttem a lányra 3-4000 forintnál többet. Nem hiszek benne, hogy pénzemmel kell lenyűgözni a not. Azert van velem mert olyan személyiségem van ami vonzo. A pénz amit költöttem. Pl egy szál virág, kedvenc csókja, egy kedves képeslap, egy fagyi, turmix. Nyilván a közös programmok pénzbe kerülnek, de ott mindig feleztunk. Soha nem volt ebből gond.
2016. okt. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
Anyagiasság...anyagiasság mindenhol xd
2016. okt. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!