Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a felnőtt férfiak hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a felnőtt férfiak hány százalékát zárom ki, ha nálam dohányzó nem jöhet szóba társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Nem tudok ebből az igényemből lejjebb adni, mert a szervezetem nem viseli el, szóval nem elvből vagy divatból nem, hanem mert nem érzem jól magam tőle, és testi tüneteim is vannak, mint egy betegségnél.

Amúgy a válaszoktól nem fogok változtatni ezen, úgyis csak egy lesz a befutó végül, csak érdekel, mégis mennyire szűkül mondjuk emiatt a számomra lehetséges kör.


2016. márc. 8. 11:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nagy százalékát.
2016. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nőkkel vagyok így.
2016. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

kb. felére. De szerencsére még találni nem dohányzó pasit :)

Bár attól is függ sztem, hogy milyen korosztályban keresel. L

2016. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretnék dohányzó sráccal lenni, de engem már nem izgat hány %-át zárom ki a fiúknak, hiszen az összes többi elvárásommal úgy talán a 99%-át, tehát édes mindegy :D
2016. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 hollófernyiges ***** válasza:
0%

Kb 40%-át, jellemzően a csóróbb, nyolcosztályos végzettségűeket.

[link]

2016. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
75%

Majd mikor az alkoholistákat is kizárod ;) Na akkor fog aztán csak megcsappanni a kérők száma!!

26/F

2016. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Azért különböző társadalmi csoportokban más és más a dohányosok aránya.


Én pl egyetemista férfi vagyok. Az utóbbi egy évben kb. 25 lánnyal randiztam (abból 20+ egyetemista szintén), abból 6-tal szexeltem. Közülük 2 volt dohányos a 25-ből. - De a szakomon is 30-an vagyunk az évfolyamban, abból talán ha 5-6-an cigiznek.

A fiatalabb testvérem szakközépbe jár, ahol most végzős. Náluk az osztály 80%-a dohányzik.


Ezt nem lenézésből mondom mert ez tényleg így van: Ha melós vagy, vagy szakmát tanulsz, akkor átlagban sokkal több dohányossal találkozol, mint a magyarországi átlag. Ha felsőoktatásban tanulsz vagy diplomás munkakörben vagy és olyan emberekkel érintkezel főleg, akkor meg az átlagnál jóval kevesebbel.

2016. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk korosztályra akarok szűkíteni, akkor azt mondom, hogy 32-40 között.
2016. márc. 8. 12:11
 9/20 A kérdező kommentje:
# 6 Időpont ma 12:10 - Egyszerre vegyünk csak egyet. :-)
2016. márc. 8. 12:12
 10/20 anonim ***** válasza:
Attól tartok kiestem! :) De gondolkodok rajta,hogy le kellene tenni, persze nem olyan helyre, ahol megtalálom :) De nem egyszerű, néha jól esik elszívni egy szálat, főleg, ha egyedül él az ember.
2016. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!