Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok lányok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok lányok ha egy srácnál mindig lenne só és cukor?

Figyelt kérdés
Ha pl esztek valahol büfében, vagy gyorsétteremben akkor előkapná és megsózná az értelét pl egy randin. Zavarna titeket?
2016. okt. 12. 09:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez önmagában nem, de lélekben felkészülnék rá, hogy lesznek itt még érdekesebb szokások is :D
2016. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%
Te beteg vagy!
2016. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Nekem ez bizarr. Ez majdnem olyan, mintha vinné a saját kajáját. Ahelyett, hogy illedelmesen megkérdezné a dolgozókat, hogy nem kaphatna-e egy kis sót... a legtöbb helyen ki is van rakva... de ha nem, akkor is valahol van kiszacskóban.
2016. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
#3 Gondolom te bolhából mindig elefántot csináló típus vagy. Engem nem zavarna, ez legyen a legnagyobb baj vele.
2016. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
hú én jót nevetnék :D
2016. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, furcsán néznék rá (főleg, mert igaza van a 3.-nak, a legtöbb helyen tényleg van elérhető távolságban), de egy vállrándítással elintézném, nem zavarna.


Bár kíváncsi lennék, hogy mégis, hogyan hordozgatja magánál ezeket, folyton van nála egy-egy kilós kiszerelés, vagy a kis zacskós változatokat csórta össze kávézókból, gyorséttermekből? Egyik eset sem túl normális, valljuk be :D

2016. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Fiúként azt mondanám, hogy vicc vagy.

Elkézeltem, ahogyan járod a diszkóban sóval, cukorral a zsebedben... :D

2016. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Ja eggyeseknek nem normalis csak mikor kersz meg ket cukrot a kavedhoz mert ugy szereted es elkernek erte 50-100 forintot ki csit elgondolkodom rajta hogy hordozzak magammal + cukrot. Akit ez zavarna annak viszontlatasra.
2016. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Túl antiszociális vagyok ahhoz, hogy sót kérjek egy gyorsétteremben, és ott nincs kitéve só, ahogy a legtöbb kisebb büfében sem.


Egyébként létezik zárható só meg cukortartó nem tudom hallottál-e róla? (aki a zacskósat írta meg a lopkodást)

2016. okt. 12. 10:03
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Jah amint z látható az emberek nehezen viselik a szokatlant. Ráadásul az új sómentes étkezés őrület miatt sok helyen nincs is kirakva.
2016. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!