Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok hozzá, ha belefutnátok egy ilyenbe?

Figyelt kérdés
Elmennétek a párotokkal egy buliba, aztán reggel arra kelnétek fel, hogy a párotokkal, plusz még egy férfival(aki egyébként vonzó)töltöttétek az éjszakát, de se nektek, se nekik nem sok rémlik, mert erősen ittasok voltatok? Az aktust meg nem lehet kizárni, mert a szemetesben több óvszer van.
2016. szept. 16. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam meg ennyire ittas es nem is leszek.


De tetelezzuk fel ha megesne,rettenetesen szegyellnem magam es lezarnam a kapcsolatot.Szeretnem elfelejteni es ahhoz a pasit is ki kell torolni.

2016. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki hogy van vele, de én 2x voltam úgy berúgva, hogy nem emlékeztem semmire. Amikor ilyen voltam, menni nem bírtam, nem hogy ba**ni és még gumit is felhízni. :D
2016. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem általános, sztem inkabb ciki mivel nem voltatok magatoknal annyit ittatok!(ha józanul csináltok volna még azt mondanám oke bevalalosak vagytok!)Velem ilyen biztosan nem fordulna elő!
2016. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is az a bajom ezzel, hogy amikor ilyen részeg voltam, hogy az éjszakából max egy-egy halovány képkocka van meg (és azóta sem került elő több belőle), akkor nem igazán tudtam volna bármi szexuálisat csinálni, pedig nekem még merevedést sem kell produkálni- és speciel volt már részem több részeg szexben is, és azt kell mondanom, hogy az alkohol mennyisége fordított arányban áll az erekció képességével. Ergo, ha a pasik is annyira részegek voltak, hogy nem emlékeznek rá, elég hihetetlennek tartanám, hogy tényleges aktus történt. Szóval eléggé kétkedve fogadnám, na.


De tegyük fel, hogy tényleg megtörténik. Ha a párommal utána ezt tudjuk tisztázni és sérelmek nélkül továbblépünk rajta, akkor ennyi. Ha ő valahogy nekiáll hisztizni meg ribizni meg féltékenykedni, na, akkor azon segíteni kellene, de egyébként ennyit szólnék. Megtörtént, bizonyára kellemes kaland volt, még ha nem is emlékszünk rá, ha a harmadik fél soha többet nem jelentkezik, akkor részemről ennyi lenne.

2016. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog. :D Egyikünket se vonzza az ilyesmi, őt a pasik pláne nem, tehát erősen valószínűtlen esemény.
2016. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és a 2/ valaszoloval eggyet ertek, egy nőgyógyászati vizsgálat nem ártana!
2016. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, lehet olyan verzió is, hogy:

1. lépés: sok pia

2. lépés: dugás

3. lépés: még több pia

4. lépés: ébredés

2016. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Ha olyan részeg vagyok, hogy nem emlékszem semmire (ilyen még nem volt mondjuk, pedig voltam már p-csarészeg), akkor járni nem bírok, nemhogy dugni.

Hacsak nem a tag bedrogozott és megerőszakolt engem meg az embert, akkor kizárt dolog, hogy ilyen megessen.

2016. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Piától így ki nem tudnám ütni magam, magamból kiindulva ha erre ébrednék, akkor ott valami más is kerülhetett a poharamba, amiről nem tudtam volna. De akár a saját döntésem volt minden aznapi fogyasztásom, akár nem, egy ilyen beájult állapotban nem sok mindenre lennék képes. Szexre sem. Inkább lenne ez nemi erőszak, mint szex. Úgyhogy most vagy megerőszakoltak a párommal együtt, vagy ő is benne volt az én megerőszakolásomban. Ami igencsak gyászos képet festene a kettőnk viszonyáról.
2016. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!