Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nök miért szeretik a néger/a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nök miért szeretik a néger/arab stb férfiakat?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 18:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
4%

nagyon kis százaléka kedveli (nők) ... megint mit kell hazudni? ez magáért beszél!


[link]

2016. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

11-es, te komolyan egy tinipitsából indulsz ki?:D


A kérdés az volt, hogy a nők miért szeretik, nem az, hogy a kis tojáshéjfenekű, taknyos tinilányok miért szeretik!

2016. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Mert nem a megszokott. Ennek van egy "varázsa".
2016. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%
#10: Naaa, a thaiföldieket nem számítottam bele. :$ :DDD
2016. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem spec nem tetszenek, pár modellt nem számítva még nem láttam olyan néger/arab férfit, aki látványra tetszett volna. De egy ismerősöm arab (vagy pakisztáni?) férfi felesége volt, és bár azon kívül, hogy nyilván lenyűgözte és őszintén szerelmes volt, van egy sejtésem, hogy az ismerkedésük azért mélyült el jobban, mert ő ezzel is jelezni és hirdetni akarta, mennyire elfogadó és liberális.
2016. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%
Pesten élek, sok embert látok nap, mint nap. 1000 nőből kb egy van négerrel, vagy arabbal. Nem hiszem, hogy a többi 999 csak azért van fehérrel, mert nem jutott neki néger. 23/F
2016. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

Van itt aki tud esetleg tapasztalat alapján válaszolni, vagy csak a rasszizmus beszél mindenkiből?

Én például a feketéket nem kedvelem, de az arab férfiakat igen. Más a mentalitásuk, mint a magyaroknak, sokkal jobban udvarulnak, az ember inkább nőnek érzi mahát mellettük. Egy barátom volt eddig, aki arab volt, tehát ez alapján tudom leírni amit tapasztaltam. Az ágyban is nagyon jó volt. Mindennapokban rettenetesen bújós, odaadó fiú volt. Külsőre is tetszenek az arabok, nekem bejön a szakáll.

Ez az én véleményem. A kérdés alapján biztosan hasznosabb volt a válasz, mint sok másik, de mégis 0-ra pontoztok. Ez Magyarország.

2016. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%

Van egy brazil barátom, 8 éve él itt. Zenél, étterme van és capoeirát oktat. Vagyis izmos és pénzes.

Pont azon kesereg, hogy évek óta nincs barátnője.

Biztos az a baj, hogy nem elég fekete.

2016. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
48%

17-es, nagyon naiv vagy!


"az arab férfiakat igen. Más a mentalitásuk, mint a magyaroknak, sokkal jobban udvarulnak, az ember inkább nőnek érzi mahát mellettük."


Azért udvarolnak olyan serényen, hogy megkapjanak és esetleg elvegyenek feleségül, onnantól kezdve qss a neved és örülsz, ha nem ver vagy erőszakol meg.


Tényleg nem tanulsz mások példájából ba.szdki?

2016. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem hinném, hogy olyan sok nő lenne ezzel így, hogy ilyen nyilvánvaló "jelenségként" kellene emlegetni.


Én nem vagyok rasszista, de páromnak soha nem választanék (választottam volna) sem négert, sem pedig arabot, sőt, olyat sem, aki fehér, de szimplán csak nem magyar.


Jártam már arab országban többször is, tapasztaltam, hogy nagyon udvarolgatnak az arab férfiak, de ahhoz szerintem nagyon butának kell lenni, hogy valaki ne lásson át ezen, és komolyan akkora egója legyen, hogy elhiggye, hogy ez neki szól tényleg. Minden ördögnél egy fokkal szebb fehér nővel ilyenek. Kefélni akarnak, mert náluk az a módi, hogy házasság előtt nincs szex, főleg a nőket vetik meg azért, ha mégis megtörténik. Látják a sok fedetlen, számukra egzotikus (fehér), "züllött ri.bancot", és nem tudnak parancsolni a farkuknak. Ennyi az egész.

Akik pedig itt tanulnak, az ő nagyobbik részük is csak itt tud jó fej és normális lenni, és általában csak felszínesen (tisztelet a kivételnek). Párkapcsolatban kijön az igazi arcuk, főleg, ha egyszer elviszi a nőt a hazájába.

Ez nem rasszizmus, egyszerűen más a kultúrájuk, vallásosak, és nekem nem kellene soha egy ilyen férfi.


A négerek pedig egyszerűen csak taszítanak szexuálisan, pedig nem gondolok róluk semmi rosszat.


Egy normális, rendes, engem egyenrangúként kezelő magyar fiú a párom 3 éve, és nem szándékozom lecserélni.


(Az elhiteltelenítéseket, a lehazugozásomat csak körberöhögöm, még akkor is, ha egyesek mindenféle hazug utcalánynak elhordanak privátban. ;) )

2016. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!