Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az eseteben mondhatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az eseteben mondhatni, hogy a nő dolga a mosogatás?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk 90%-ban én főzök egyedül.

F


Szerintem az lenne a helyénvaló, hogy ő mosogat én meg akkor pihenhetek.


2016. okt. 12. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%
Vegyetek már egy nyomorult mosogatógépet, 1893 óta létezik.
2016. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, nektek hogy ideális a házimunkák elosztása. Ha ő egyéb teendőkből (porszívózás, mosogatás stb) jobban kiveszi a részét, akkor jogos, de attól is függ a fairség, ki mennyi időt dolgozik. Mert ha az egyik fél félállásban/otthon van, illik többet megtennie, de ha kb ugyanannyit dolgoztok, nem okés, hogy munka után neked több az otthoni "melód".

De normális emberek képesek ezt megbeszélni szerintem. Nem kell mindent 50-50%ra kicentizni, de szerintem érzi az ember, mennxi dolgot kell csinálnia, hogy közösen vegyék ki a részüket a felek a házimunkából.

2016. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
upsz, a zárójelben 'porszívózás, mosogatás' helyett porszívózás, mosást akartam írni :D
2016. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Számomra evidens, hogy ha én főzök, akkor el is mosogatok magam után. Azt, hogy nálatok hogy megy a munkamegosztás, nem tudom, de nem hiszem, hogy ez olyan bonyolult dolog lenne, hogy két felnőtt ember ne tudná megbeszélni..
2016. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mindkét lehetőségben látok rációt, én speciel mindig elmosogatok magam, ha én főzök. Nekem az úgy valamiért hozzá tartozik, nem passzolom le másnak.

Főleg, ha csak kedvem támad valamit sütni, miért ugrasztanám a páromat, hogy na, akkor mosogasson? Amikor ő főz, meg ő mosogat és minden mást felesben csinálunk, nem volt még belőle vitánk.

2016. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!