Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi férfiak hogyan tetszth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi férfiak hogyan tetszthetünk nektek, hogyan tarthattok szexinek, mikor mi hozzátok képest csúnyák vagyunk?

Figyelt kérdés
De komolyan nem èrtem, mi az ami tetszhet nektek bennünk?

2016. okt. 12. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elárulok egy meglepő titkot: úgy, hogy mi nők - vagyis heteroszexuális nők - ugyanannyira vonzódunk a férfiakhoz, mint a férfiak a nőkhöz.


Erre tényleg nem gondoltál? xD

2016. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jó, de mit találtok bennünk szèpnek? Komolyan nem èrtem. Nektek minden porcikátok szèp, ezzel szemben nekünk fèrfiaknak nem, sőt... Külsőre, esztètikailag sokkal jobban nèznek ki a nők mint a fèrfiak, olyannyira hogy számomra ezèrt èrthetetlen hogy valamit is szèpnek találhattok bennünk fèrfiakban.
2016. okt. 13. 08:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez hasonló ahhoz a kérdéshez, ami arról szólt, hogy a fiú nem értette, mi nők hogy bírjuk ki, hogy egész nap ne a mellünket nézegessük, simogassuk. Te heteroként nőkre vágysz, mi szintén heteroként férfiakat látunk szépnek, vonzónak. Nekem pl volt olyan esztétikus szeretőm, hogy azt gondoltam, meg se érdemlem, hogy én ezt megkapjam. Gyönyörű volt mindene: a szeme, a szája, a teste, a haja, a mosolya, a tekintete, a keze - egyszerűen annyira férfiszépség volt, bele bírtam zavarodni.
2016. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát én pl a barátomról tudok írni, hogy mit látok benne szexinek... Imádom a rövid, kócos haját (én megbolondulnék a hosszú hajtól a páromon, nem tudom, a pasik hogy viselik), a "cicaszemeit" (nem tudok jobb szót rá, életemben nem láttam még olyan formájú szemeket, mint amilyen neki van) szeretem piszkálgatni a szakállát, imádom az alakját, a vállait, a karjait, a mellkasát, a pocakját, ezeket annyira jó simogatni :D Nem kigyúrt, de a munkája miatt kicsit izmosabb, elég jó érzés tapizni, nagyon jó puha a bőre. Szeretem azt is, ahogy a kezem elveszik az övében :D Egyszerűen szexinek találom, hogy nagyobb nálam, és erősebb, és bármikor megvédene bármitől, jó érzés hozzábújni. A férfi nemi szerv is szerintem ezerszer esztétikusabb, mint a női.


Én meg nem tudom, a pasik mit látnak olyan vonzónak bennünk nőkben :D Mindenhol haj, semmi biztonságot nyújtó erő, mellek amik mindig útban vannak, a nők nagy része nem szereti, ha a pocakját tapicskolják (pedig az tök jó móka), fura kinézetű, kényes nemiszerv, stb. Én inkább meleg lennék, ha pasi lennék :D

2016. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!