Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi férfiak hogyan tetszth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi férfiak hogyan tetszthetünk nektek, hogyan tarthattok szexinek, mikor mi hozzátok képest csúnyák vagyunk?

Figyelt kérdés
De komolyan nem èrtem, mi az ami tetszhet nektek bennünk?

2016. okt. 12. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

addig amíg saját magadat csúnyának titulálod, addig el is áshatod magad a nők előtt.


senkinek sem kell olyan b..lfasz, akiről süt az önutálat


kezdj önismerettel foglalkozni, szeresd meg magad!

addig amíg nem szereted magad, mást sem fogsz tudni szeretni.

az emberek és az élet a saját tükörképedet vetítik vissza, ahogy viszonyulsz saját magadhoz!

2016. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ásd el magad kicsit.
2016. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Majd megmondom mit tartanak annak:


kockáshas, kreol bőr, flat top fekete/szőke haj, borosta, szééééééép kék szemek, fehér és tökéletesen szabályos fogsor, egyiptomi-jellegűen "árnyalt" szem, 50-es kar, 20 centis VÉRpénisz stb.

2016. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gotland ***** válasza:

ma 20:23


Ezzel szemben leírnád, te hogyan nézel ki?


Csak az összehasonlítás miatt.

2016. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindenből tök ellentétesen. Jellemző! Páron még lehet javítani, de a többin...
2016. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez biológia. Értem a kérdésedet, ezen én is elgondolkoztam már. Egy férfi nem szép, sokkal inkább jóképű, helyes, férfias. Ezek a tulajdonságok vonzzák a nőt.
2016. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kinek mi...

Szerintem meg undorító lenne egy nőt ölelgetni, a női nemi szerv is csúnya, és utálnám ha mindenhol ott lenne a hosszú haja.

Nektek ebben mi a jó?

Én ha pasinak születtem volna, akkor is biztos meleg lennék. :)

2016. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mono55 válasza:
Igazából tényleg nem szép rajtatok semmi.de viszont elsem tudjátok kepzelni mennyi vonzó dolog lehet rajtatok egy nö számára. Egy kacér mosoly.egy igézö tekintet.de ami a lényeg.a férfiasság. és nem kell tökéletes külsö és testsuly ahhoz h vki férfias legyen.sztem.
2016. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De igenis vannak szép részletek a férfiakon, még a leges legcsúnyácskábbon is.
2016. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


Fux, Nike, kocsikulcs?

2016. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!