Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti csináltatok már valaha ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csináltatok már valaha ilyet?

Figyelt kérdés
"Felejtettétek" már otthon szándékosan a pénztárcátokat, hogy ezzel a másikat "kényszerítsétek" arra fizessen néha ő is? Legyen az egy fagyi, vagy bármi más...
2016. okt. 13. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen.
2016. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alig 2 órája csinálta a nejem:) Jól, bevásároltunk, vagy is ő és pénztár előtt mondja, a pénztárcája otthon maradt:)
2016. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha! De olyan többször volt, mikor tényleg nem volt nálam készpénz(nem nagyon szokott nálam lenni), és nem lehetett kártyával fizetni, így a másik hívott meg. Annyira nyomaszt ilyenkor a dolog, hogy rögtön kompenzálok, megyek automatához vagy meghívom valamire ott, ahol lehet kártyával fizetni.
2016. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, én nem vagyok ilyen kicsinyes f**z.

Ha nem tetszik, hogy mindent én fizetek, akkor szólok, vagyis finoman szóvá teszem. De még ha fel is idegesít ezzel valaki, akkor sem fogom megalázó illetve kellemetlen helyzetbe hozni ilyennel, hanem kifizetem és ha túlment egy határon, akkor véget érnek a randik.


Mondjuk ez azért elég ritka eset, mert én nő vagyok, nem nagyon fordul elő ilyesmi.

2016. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a ferjemmel, de ezt o is pontosan tudja es nem zavarta sosem:-))
2016. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5! Gondolod?
2016. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyuval mindig ezt csinálom. Ezért megyek vele vásárolni 😃
2016. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!