Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti csináltatok valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti csináltatok valaha ilyet? Ha igen, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Mostanában randizgattam egy lánnyal, szerintem nagyon jól éreztük magunkat, most, hogy komolyabbra fordulna a dolog, egyszerűen felszívódott.

Hívtam, sms-t írtam neki, egyszerűen nem reagál.

Ha elém állna, és megmondaná, hogy mégsem akar tőlem semmit, akkor tudomásul venném. De legalább telefonon mondaná el.

Miért gondolja úgy, hogy az jobb, ha levegőnek néz, mikor okot sem adtam rá?

Egyszer igazából már eljátszotta ugyanezt, de akkor kimagyarázta magát, utána meg olyan kedves volt, hogy el is feledkeztem arról az esetről.


2014. ápr. 27. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ma a lányok nagy része így csinálja.

Bunkóság és félénkség együtt.

2014. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen...



Mert nem mertem szembenézni azzal amit akartam..

Tehát kerültem a konfliktust, a konfrontációt, a kellemetlen szituációkat...

Magyarul a könnyebb utat választottam, egyszerűbb volt..

Igazából ez elég gyerekes viselkedés, ma már nem sosem tennék így...22 évesen csináltam még ilyet


27/n

2014. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek veled barátom. Lányok tucatjai csinálták már ezt.

Sajnos a lányok egy része szimplán lusta ahhoz, hogy válaszoljon, reagáljon, akkor is, ha a válasz "Nem" lenne.


Millió és egy alkalommal láttam már, hogy a levelek, amikor elküldtem, el lettek olvasva (igen hölgyeim, ezt is kijelzi a rendszer, igényesebb oldalakon), de válasz ugyebár nem érkezett.

Azt hiszik, hogy sokkal könnyebb úgy lerázni valakit, hogy elhitetik az illetővel azt, hogy nem létezik a számukra, minthogy mondatba foglaljanak annyit, hogy "bocs, de már nem aktuális" vagy ilyesmi. Én bármilyen minimális üzenettel beértem volna.

Ha 20 kezem lenne, az se lenne elég hogy megszámoljam, ahányszor ez előfordult, társkeresőn, chat.hu-n, akár itt a GYIk-on is.

És mielőtt bárki beskatulyázna, szoktam élőben is ismerkedni, leginkább az efféle csalódások miatt szoktam rá jópár éve. Élőben egyszerűen kénytelen válaszolni az ember, ha valaki megszólítja. A neten sajnos nem így van.

2014. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem egy 26 éves lány csinálta ezt meg nemrég. Egyszer csak eltűnt, semmi előjel nélkül... nem tudom, hogy mi lehet vele, nem szólt, hogy "figyelj, hagyj békén", semmi. Azt hittem, ennyi idős korban ilyeneket már nem csinál egy nő, de rájöttem, hogy ő lány volt... nem nő.
2014. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor csináltam ilyet, mikor én magam sem tudtam, mit akarok, csak gyáva fos voltam ezt közölni a másikkal.
2014. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért is csodálkozom rajta, mert mi sem vagyunk már gyerekek, ő 25, én 28 vagyok
2014. ápr. 27. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Épp most történt velem hasonló. Csak köztünk még nem történt semmi. Egy gimibe járunk, megszólítottam, akkor kedvesen reagált, megbeszéltük, hogy fb-on beszélünk majd, ott egy hétig nem jelölt vissza, utána pedig került az iskolában és szabályosan visszafordult, ha meglátott a folyosón. Így kénytelen voltam fb-on írni neki, hogy ne haragudjon, ha tolakodó voltam vagy túl gyors és rossz helyzetbe hoztam. Eltelt egy nap, kijelezte, hogy látta, azóta sem válaszolt. Azóta eltelt még 2 nap.
2014. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem pasi csinálta ezt.
2014. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!