Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg qurvának kell lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg qurvának kell lenni ahhoz, hogy a férfiak megbecsüljenek és értékeljenek?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt látni. A való életben is,neten is. Egyszóval: mindenhol.

Írta itt már nem egy pasi aki csak prostival jönne össze.



2016. okt. 13. 20:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, de én is jobban becsülöm a qurvákat.
2016. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
44%

xDDD

Persze, manapság mindenki csak prostival jönne össze.

Nem kell annak lenni, egyszerűen csak a kis szürke egér, egész nap a takarítással robotoló, csendes kislányok mindenkit qurvának tartanak, aki esetleg egy kicsit is "önzőbb", mint ők akik bezzeg a világon mindent megtennének egy férfiért.

Pont ugyanaz, mint amikor a kis csendes félénk fiúk mindenkit egy tirpák parasztnak tartanak, aki magabiztos és mellé jól néz ki.

2016. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

"Mint ők akik bezzeg a világon mindent megtennének egy férfiért."


Honnan tudod,hogy egy általad szürke kisegérnek nevezett lány nem tenne meg érted bármit??? Csak te elvagy foglalva a kipakolt mellekkel!

Ja és nem a külsőmmel van a gond! Ezt elhiheted! Csak nem pakolom ki amim van és nem fekszek le fűvel-fával minden buliban.

2016. okt. 13. 20:19
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Erre a kérdésre csak ez a válasz illik: azoknál a férfiaknál igen, akik után te futsz. Akiknél nem, azokat észre sem veszed.


És azt hiszem kimaxoltuk a gyakorikérdéseket, tessék csak továbbmenni, nincs itt semmi látnivaló. :D

2016. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Ha arra gondolsz,hogy csak a menő,gazdag, autóval rendelkező pasik jönnek be akkor tévedsz. :)

De lehet ez a baj. Úgy látszik a férfiaknak az jön be ha a qurva idönként "megcsapolja" a pénztárcát,furikáztatja a seggét a kocsiban. Cserébe lenyeli a ge***it.

Nem mintha ezt egy "szürke kisegér" ne tudná megcsinálni. Annyi különbséggel,hogy nem megismerkedés után 5 perccel. :)

2016. okt. 13. 20:26
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Én az okos nőket szeretem, de nem sok van. :D
2016. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%

engem ilyesmik miatt szoktak lenézni.(megbecsül+értékel miatt)

fura világ x)


25/F

2016. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
ezek nem férfiak...de te lehetsz qrva, hogy akarjanak! Úgy majd megkapsz ilyen pasikat akkor, megkapod, amit akarsz.
2016. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%

A kur..vákat azért becsülöm, mert felvállalják,mit csináltak.

Sok szürke, szende kisegérről meg később derülnek ki olyan dolgok, hogy a kur..vák is járhattak volna hozzá tanulni.

Természetesen, tisztelet a kivételnek, mert vannak rendes nők, nem általánosítok.

Viszont, a szürke kisegérként élő nőket, pont ezért nehéz megtalálni.

2016. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Aranyom, a szürke kisegerekre céloztam, hogy ők tennének meg bármit egy férfiért, és arra, hogy nem ez a célravezető magatartás.
2016. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!