Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Első szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Első szerelem vissza került a képbe.

Figyelt kérdés

Rövid ideig voltunk együtt, mert akkor mentem tanulni egyetemre, ország másik felébe. Persze maradhattunk volna együtt, de ez rengeteg konfliktust szült közöttünk. De szerettük egymást. (Az egészet hosszú barátság előzte meg.)

Most mindössze két év elteltével újra összeakadtunk, és őszintén szólva nehéz volt nekem őt elfelejtenem, nem is nagyon sikerült. Volt egy két kapcsolatom amiben csak felejteni akartam. Most kicsit fejbevágó volt, hogy újra találkoztunk kiderült azóta ő is Pesten él. Szóval a lényeg, megpróbáljuk újra? Ő szeretné, azt hiszem én is. De megéri?


2016. okt. 13. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

perszeeeee,hogy meg.A sors azért választott el titeket akkor egymástól,hogy rájöjjetek,hogy milyen mással is lenni.most van itt a ti időtök,hogy újra együtt legyetek.

egyébként nekem is van egy hasonló storym.remélem mi is együtt leszünk még valaha.

2016. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha jelenleg egyedülálló vagy, akkor én mindenféleképpen azt tanácsolnám, hogy próbáljátok meg :) És miért ne érné meg?

Ha pedig van valakid, akkor nem nagyon tudok mit tanácsolni, mert ez attól függ, milyen a jelenlegi kapcsolatod, hogyan érzed magad benne.

2016. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha a magány sodorta hozzád. Ő szakított?
2016. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És te miért vagy bizonytalan? Előző voltam, 37/F
2016. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha mindketten egyedülállóak vagytok, miért ne találkozgatnátok. Lehet, más, mint amire emlékszel.

Viszont nem értem, miért a GYIK-en vársz megerősítést, vagy lebeszélést?

2016. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!