Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy engem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy engem olyan dolgok idegesítenek az emberekben, amik az átlag embereket nem? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Ahogy látom az embereknek bőven elég annyi,hogy a párjuk aránylag legyen szép a többi nem számÍt.A belső tulajdonság,szokásaik nem fontosak annyira.Engem olyan dolgok idegesÍtenek,egy emberben amiket mások nem idegesÍt,és még csak eszükbe se jutnának ezek.pl.idegesÍt,ha nem tud jóÍzüen enni,ha lassan eszik,keveset eszik,válogatós.Szinte föltudok robbani az ilyen emberektől.Volt már ebből problémám is,mivel én elég gyorsan eszek,egyszer közösen ettünk a párommal chipset zacskóból,és én olyan gyorsan ettem,hogy szinte megettem előle az egészet.ő meg beszólt nekem emiatt.mondta,hogy egyek lassabban.én meg mondtam neki,hogy nem eszek.


IdegesÍt,ha valaki túl lassan és halkan beszél,nem mondja ki a frankót.az is idegesÍt,ha nem tud káromkodni.pl.nekem egy elég mocskos szám van.Elég keményem kimondom a frankót,ha tudom,hogy igazam van akkor képtelen vagyok visszafogni magam,ha valamihez nem értek,akkor abba nem szólók bele,inkább bekussulok.szóval nem vagyok egy agyatlan ember,aki fecseg össze vissza mindenfélét.

Az is idegesÍt az emberekben,hogy nem őrültek,bolondok.nyiván ezt a jelzőt nem az elmebetegségre értem.Hanem arra,hogy az emberek nincsenek benne egy őrült dologba.mondok pár példát.

pl.egyszer a párom,elakart menni wellness hétvégére.Én meg mondtam neki,hogy ez túl unalmas hétköznapi dolog.Mondtam neki,hogy csináljunk inkább valami őrültséget,ami nem sok embernek jutna eszébe.

Kitaláltam,hogy menjünk el görögországba ilyen nemzetközi járattal.pl.Athénba.1 napot ott töltünk aztán jövünk haza.Persze szállás nem nem lett volna.nem nyaralni mentünk volna,és ez egyébként télen lett volna.csak Így 1 napra tök buli lett volna elmenni.nem egy unalmas és hétköznapi program.ólcsóbban kijött volna,mint a wellnes hétvége...

IdegesÍt,ha valaki nem érti a poént,nem tudok jót röhögni.sértődékeny,nem tudunk egymással lazák lenni,mert azon aggódunk,hogy besértődik a másik.


Ami a legjobban idegesÍt a párkapcsolatban a nyálas szövegek.olyan buta szöveget letudnak nyomni az emberek,hogy az valami elképesztő.

pl.jaaaj életem annyira szeretlek,soha nem hagylak el.minek kell olyat mondani,ami ugysem lesz igaz?az élet baromi hosszú.föl se fogja,hogy mit mond ilyenkor hogy örökké szereti.aztán érdekes módón hónapokkal meg évekkel később már nincsenek együtt.gratulálok!!!!


a másik kedvencem amikor összeköltöznek,vesznek fel hitelt,jön a gyerek,aztán meg jön a válás.tessék fölvették a hitelt,readásul az anyuka ott marad egyedül a gyerekkel.mert fiatalon azt hitték,hogy örökké szeretni fogják egymást.egy életen át őrült szerelmesek lesznek.Gratulálok!!!


Az emberek tényleg ilyen buták????????????Ilyen logikátlanok?????És miért ilyen unalmasak az emebrek?Miért ilyen begyöpösödött mindenki?nem vagyok nagyképü meg semmi.nem tartom magam olyan húúú de nagyra.csak a legtöbb ember tényleg unalmas és buta.persze tisztelet a kivételnek.Köszönöm annak aki végig olvasta.Jól esett végre elmondani ezeket a dolgokat.



2016. okt. 9. 13:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Keress fel egy szakembert... Mondom ezt úgy, hogy az ,,átlagot" én is gyűlölöm... De te komolyan nem vagy normális... (Pejoratív a jelző!)
2016. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ertem en, hogy te nem akarsz atlag lenni, de hogy repteret es repteri menetrendet meg nem lattal az is biztos.
2016. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
nem ülök repülőre!
2016. okt. 9. 14:01
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valoban megerte volna elbuszozni (?! :"D) Athenba egy napra :"D.
2016. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%

Nem mondanam,hogy nem szamit a belso,foleg ha elmultal x eves es nem csak egy numerat keresel.


engem meg az olyan ember idegesit,aki az elo faba is beletud kotni. Pl ez a lassan eves dolog. OMG.


a mocskos szaj nem meno. Paraszt es alpari inkabb.


az elet baromi hosszu--de a legtobb ember egy tarsat szeretne,egy eletre.

ha valakivel megalapitod a kis csaladod,a gyereket,meg tegyuk fel hitelt is kozosen,akkor jo esetben azert teszed mert vele kepzeled el az eleted. Aztan az evek igazoljak,hogy jol tetted vagy rosszul.

2016. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is keress fel egy szakembert, mert nem normális, hogy ilyen apróságokon felidegesíted magad.


Ha valaki halkan beszél, akkor mi van? Ő halk és kész, nem dől össze a világ.

Halkan eszik, húú. Katasztrófa...hogy merészelt megkérni, hogy egyél lassabban.

Tudod, ha zabálsz, az nem túl egészséges.


Tényleg keress fel egy dokit, mert tényleg nem normális, hogy ilyeneken idegeskedsz.

2016. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Kedves első!Én nagyon is normális vagyok.csak én máshogy látom a dolgokat.most eszembe jutott egy mondás.

"ti röhögtök rajtam,mert más vagyok,én meg röhögök rajtatok,mert mind egyformák vagytok".

2016. okt. 9. 14:05
 8/34 A kérdező kommentje:
igazából nem idegesÍt,rossz jelzőt használtam.inkább lenézem az ilyen embereket.
2016. okt. 9. 14:06
 9/34 anonim ***** válasza:
89%
Ettől nem leszel más. Minél inkább ki akarsz tűnni a tömegből, annál inkább leszel átlagos! ;)
2016. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy annak a mondásnak, amit idemásoltál, semmi köze ahhoz, hogy te miért nézel le embereket (ami primitív szokás mondjuk..)
2016. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!