Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám férfi létére szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám férfi létére szeret nejlonharisnyában járni. Miért nem fogadja el ezt a barátnője?

Figyelt kérdés
Szerintem ebben nincs semmi, amellett a bátyámnak gyönyörű lábai vannak, s a harisnyában csak még szebbnek tűnnek.
2010. ápr. 25. 20:13
1 2 3
 1/27 Beviz Elek ***** válasza:
Te is fiú vagy?
2010. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy szeret benne járni? Otthon járkál benne, vagy mindenütt?
2010. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
linkelj be erről egy képet pls
2010. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én is fiú vagyok, igen, csak otthon járkál benne.
2010. ápr. 25. 20:17
 5/27 anonim ***** válasza:
Hát fura dolog ez. Régen mindenki hordott harisnyát. Ma már perverz dolognak számít.
2010. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Na,én ezt megnézném...:)
2010. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Beviz Elek ***** válasza:
79%

Akkor ugyan az a baja mint neked... Fiú létegre neked mi tetszik a bátyád lábában?

Mi az h: s a harisnyában csak még szebbnek tűnnek. ????????


Mind a ketten génhibásak vagytok. Csodálkozol, hogy a csajának nem tetszik?? PFFFF

2010. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A harisnya és a nejlonharisnya között különbség van... Na de szerintem ha cska otthon hordja, éppenséggel nincs vele akkora baj, csak rendszerré ne váljon.
2010. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Éppebséggel nekem se tetszene, ha a barátom nejlonharisnyában járna.

Kissé érdekes ez a gondolkodás, nem godolod?

2010. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Arra még senki nem gondolt, hogy a kedves kérdező jár harisnyába, csak sunyin kérdez?:D Akár te, akár a bátyád csinálja ezt, NEM NORMÁLIS ha egy férfi harisnyában jár. ^-^
2010. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!