Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Így elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Így elfogadnátok egy lányt társnak?

Figyelt kérdés

Ha a lányban minden megvan, amit ti szeretnétek (a magára, odaadó az ágyban, okos, jó beszélgetőtárs, főz stb.), viszont emellett féltékeny és ezért néha hisztizik.

Ti a sok jótulajdonság mellett el tudnátok a féltékenységét fogadni, vagy szakítanátok vele?


2016. okt. 14. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Én féltékeny típus vagyok, a barátom ezt nagyon jól tudja és egyáltalán nem zavarja, sőt élvezi is hogy annyira tökéletesnek találom őt, hogy féltem másoktól. Persze nem ilyen ajtócsapkodós hisztikre kell gondolni, csak szóvá teszem ha valami olyan szitu adódik. Meg igazából nem is ad rá okot egyáltalán szóval nincs belőle különösebb konfliktusunk.
2016. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Járulékos veszteség, belefér.
2016. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak néha hisztizik az belefér, soha nem találsz olyan csajt aki mindenben tökéletes.
2016. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
belefér, ja. Attól függ mennyire az.
2016. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!