Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok ilyen értékű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok ilyen értékű ajándékot?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, megbeszéltük, hogy csak jelképesen ajándékozunk, örültem, hogy belement. Ennek ellenére most egy 80-100 ezer forint értékű ékszert szeretne nekem venni.

Szóba került, hogy mennyire tetszik nekem egy stílus, amit még sosem láttam üzletekben. Megkérdezte vehet-e nekem olyat. Addig erősködött, míg rábólintottam, gondolván úgysem talál. Talált. Részben kellemetlenül érezném magam miatta, ha megvenné, viszont örömöt akar okozni, nem akarom megbántani sem, vagy nem tudom, ilyenkor egy férfi fejében mi játszódhat le. Ti mit tennétek?



2016. ápr. 21. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Elfogadnám.
2016. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fájdalmat okozunk. Örömet SZERZÜNK.


Nyilván meg akar venni kilóra. Ha te ebbe a 100 ezres ajándékba belemész, akkor vissza fogod te még kapni hogy "a büdös k...rvája bezzeg a 100 ezres ékszert azt elfogadta egyből, most meg..."!


Addig is amíg ezt nem hallod a szájából, addig is az "adósa" leszel. Rabszolga. Fizetett ribi. Ahogy tetszik.

2016. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem fogadnám el! Tudom, hogy örömet akar okozni, de akkor sem. Számomra tudna máshogy is örömet okozni, egy ölelés, puszi többet tud érni egy ékszernél. Mondjuk én amúgy sem nagyon hordok ékszert, így nálam ez eleve kizárt sztori. Egy esetben fogadnám el, ha nagyon szeretem és az az ékszer egy gyűrű lenne. Bár abból is lehetne olcsóbb, ami számomra ugyanúgy megfelelney, :-)

21/L

2016. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

Az örömöt és az örömet is helyes, valamint elfogadott az okoz és a szerez is. Nem vagyok nyelvész, de ezek nem számítanak helyesírási hibának, ahogy látom.

[link]

[link]

A jelzőket pedig kikérem magamnak.

Köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 21. 14:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem gyűrű, ott nem zavarna. Azt szakítás esetén mindenképpen visszaadnám.
2016. ápr. 21. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
1 év után számomra ez brutálisan nagy értékű ajándék lenne, biztosan nem fogadnám el, nem is érezném jól magam tőle. Az is közrejátszik valószínűleg, hogy az életemben nem hordanék ilyen drága ékszert. De más jellegű, ilyen drága ajándékot sem fogadnék el 1 év után, ez kb. már házasságban oké nekem.
2016. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi sem szoktunk ajándékozni, párom nem is túl kreatív, hogy eltalálja, mivel tudna örömet szerezni, ezért inkább nem is próbálkozik, nehogy rosszat tegyen.

Engem levenne a lábamról egy ilyen ajándékkal. Nem firtatnám az értékét (egy tized ilyen árú is megfelelne, ha az az, ami tetszik), de hordanám büszkén, hogy lássa, boldoggá tett vele.

(Persze más kérdés, ha hónapokra eladósodna egy ilyen miatt, akkor egyértelműen nem engedném.)

2016. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nehéz kérdés a számomra is. Tényleg annyira tökéletes a pasi, hogy az valami hihetetlen. Évek óta ismerem, jó családból származik, mindenki jó embereknek tartja őket. Mellette igazi úriember, a tenyerén hordoz, nem panaszkodhatok, úgyhogy nem megvenni akar ezzel, ebben biztos vagyok. Jellemzően többet költene rám, mint amit engedek neki.

Viszont ilyen értékű ajándékot senkitől sem szoktam kapni, a drágább dolgokat mindig magamnak vettem.

Imádom a nagylelkűségét, de nem szeretném kihasználni és tartok tőle, hogy ez már annak számítana.

Az összeg miatt nem éhezne és hasonlók.

2016. ápr. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!