Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyi volt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi volt a legtöbb idő, amit szex nélkül töltöttetek?

Figyelt kérdés
És miért tettétek/kellett? Hiányzott? Megszoktátok, hogy nincs?
2016. okt. 14. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
2 hónap, mert az akkori (10 évvel idősebb) pasim rettegett tőlem, folyamatosan zavarban volt akkor is ha megölelt. Kénytelen voltam "megszokni", de hamar meguntam, mert más téren is nagyon töketlen volt.
2016. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2-3 hét maximum, amikor épp távkapcsolatban voltunk az exemmel.
2016. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

23 és fél éves koromig semmi, aztán mivel távkapcsiban vagyok a párommal, ezért 3-4 havonta töltünk együtt 2-3 napot egyszerre.


igen, hiányzott, de hát ez van, tudtam, hogy mit vállaltunk

3 és fél éve együtt vagyunk, szeretjük egymást

2016. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24 óra.
2016. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Az első 17 évem szex nélkül telt (muhhahha), az akkori pasival 20 évesen szétmentünk, utána kb. 2 évig nem volt kapcsolatom, tehát szex sem. Egyszerűen nem éreztem senkivel, hogy szeretem, ennyi. Néha hiányzott, de nem mondanám vészesnek. Talán azért sem, mert nem tudtam konkrét személyhez kötni a hiányt, nem egy ember hiányzott, csak néha-néha egy orgazmus. Meg hát... nálam ez sosem volt központi téma, annyi fontosabb dolog van az életben, mint a szex... ha van, az jó, de ha nincs, az sem világvége. ;)
2016. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

21 évig nem szexeltem, 3 éve van párkapcsolatom, azóta hetente vagy két hetente 1x-2x.


Kicsivel többre lenne igényem, de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, hogy emiatt szakítsak.

Ha nagyon nem bírom, akkor megoldom magamnak. 24L

2016. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miután 18 évesen elvesztettem a legnagyobb kihagyás (idáig) fél év. :D De még csak 20 vagyok, simán változhat.
2016. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Tobbszor is 7-8honap.


Kapcsolatok kozti ido. Lehetosegem mindig lett volna,de egy akarkivel nem akartam.Nagyon hianyzott.Ezt nem lehet megszokni.

2016. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

3,5 év.

Nem volt párkapcsolatom, szóval szex sem.


Persze, hogy hiányzott, emberből vagyok én is :) Megszokni, háát. Inkább azt mondom nem akartam akkor kapcsolatot, így lemondtam a szexről.

2016. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

3 éve élek nemi életet,ezalatt a leghosszabb szexmentes időszak a mostani,majdnem 3 hónapja nem volt szex.Már nagyon hiányzik,lennének is jelentkezők,de az utóbbi időben nagyon válogatós lettem :)

20L

2016. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!