Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor minek hív át filmezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor minek hív át filmezni? (Lenn magyarázat)

Figyelt kérdés

Ha csak egy szexen alapuló kapcsolat van köztünk, ami érzelemmentes, és szexen kívül nincs közös program.

Két hónapja tart és mindig úgy is beszéljük meg a dolgot, hogy akkor gyere dugunk egy jót..mindig van hely is rá ahol megoldjuk, szóval nem kell ilyen körítès hozzá h "filmezzünk".



2016. okt. 14. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy szexfilm lesz az.

Amúgy passzolom, lehet más film. Majd írd meg, mi volt, mert nem látok bele a fejébe (az is lehet, hogy más is látja a beszélgetést [bámulták a metró] és emiatt írta).

Minden esetre, majd kérdezz rá.

2016. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, drágám, a szád nem csak azért van, hogy orálisan kielégíts vele másokat... Akár meg is kérdezheted tőle.
2016. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, mégegy felnőttet játszó párocska, akik azt hiszik, eléggé érettek egy ilyen "kapcsolathoz"...

Nem hiszem el, hogy ezt magyarázni kell... tehát: nyugi, ettől még nem érez irántad semmit, egész egyszerűen jobb érzés ezt mondani, mint hogy gyere dugni. Ugyanazt jelenti, de mégis más, kevésbé "lealacsonyító", és kevésbé "tárgyiasító", hogy úgy mondjam. Attól még, hogy csak használjátok egymást, bánhattok egymással emberként, és egy ilyen finomabb, csak utaló kifejezés, "virágnyelv" ennek a megnyilvánulása. Bocs, de ennél jobban nem tudom kifejteni, talán valaki, aki jobban játszik a szavakkal, megpróbálhatja... x)

2016. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat
2016. okt. 14. 16:50
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg 20-on fölül vagyunk mindketten szóval végképp nem értem ezt a viselkedést h "virág nyelven" mondanà. Meg ő volt az első aki kijelentette h csak szex és semmi közös bizbaz.

Ha többet akarna és erre utalna ez a meghívása az szívás lenne. Nem akarnék összejönni vele...de a szex meg fullos.

2016. okt. 14. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ertem, tehat leszopod, benned van, meg mindenfele testnedvet csereltek, de egy szimpla kerdest mar nem tudsz fele intezni. Mai "kapcsolatok" :"D.
2016. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3-as, én szeretem azt hinni, hogy jól játszom a szavakkal, de hidd el, ennél érzékletesebben magam sem fogalmazhattam volna meg. Elismerésem.
2016. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!